Фабрика СКАЙ працює на ринку України з 1996року, на сьогоднішній день це одне з самих великих виробництв меблів в Україні. Основна спеціалізація меблі для віталень у класичному стилі - системи Тоскана, Новіта, Терра.

Переваги фабрики - хороша якість продукції, продумана упаковка меблів яка позволяє без проблем передавати їх на далекі відстані, цікаві моделі.

Фабрика Скай – це надзвичайно відома меблева фабрика, що вийшла на міжнародній ринок і здобула шалену популярність не лише на вітчизняному ринку, але і у великій кількості країн за кордоном.

На ринку України фабрика «Скай» успішно працює починаючи з 1996 року. З того часу вона пройшла довгий шлях від невеликого меблевого цеху до величезного сучасного підприємства з високорозвиненою інфраструктурою. З кожнім роком на території України з’являються нові фірмові салони фабрики «Скай».

На даний період їх кількість налічує сім. Їх можна знайти у таких містах, як Вінниця, Донецьк, Львів, Одеса та Рівне. Проте, існує також велика кількість дилерів та представників по всій території України. Продукція київської меблевої фабрики Skay («Скай») являє собою яскравий приклад класичного дизайну в сучасному виконанні.

Елегантні та функціональні елементи модульних меблів «Скай» допоможуть вам створити вишуканий інтер'єр вітальні, їдальні, спальної кімнати, коридору, кабінету або дитячої кімнати. Усі меблі даної фабрики виготовляються лише із високоякісної ламінованої ДСП та МДФ. Ціна меблів від фабрики «Скай» на 100% відповідає її якості. Ці критерії роблять продукцію меблевої фабрики «Скай» конкурентноздатною на українському та зарубіжному ринках.

Новости и статьи
Фабрика Скай предлагает отличную возможность обновить мебель в гостиной! На две самые популярные коллекции мебели - Терра и Тоскана. Скидка 5% действует до 15 октября!
Наш клиент из Луцка прислал фотографии собранной мебели из коллекции Тоскана Нова в цвете белый с золотом.
Акционное предложение касается коллекции мебели для спальни Флора от фабрики Миромарк. Суть акции в том что наш магазин оплачивает доставку мебели по Украине.

Онлайн каталоги мебели

Нажмите на фото обложки каталогов для того, чтобы перейти в раздел просмотра коллекции онлайн каталоги фабрик с которыми мы работаем.