Не завжди фабричні меблі актуальні для клієнтів, часто буває так що треба зробити шафу-купе або передпокої під індивідуальні розміри, часто буває що клієнтів не влаштовує дизайн фабричних моделей і під інтер'єр іх квартири треба зробити що оригінальне і цікаве.
В такому випадку приходять на допомогу наші майстри з виготовлення меблів на замовлення, і хоча Львів доволі велике місто часто буває важно знайти дійсно толкових спеціалістів в цій справі.
Наші працівники вже 7 років працюють в цій сфері і за цей час набули великого досвіду який дає їм можливість виконувати замовлення швидко і якісно.Як відбувається процес виготовлення меблів під замовлення?
Якщо ви маєте готове креслення потрібних меблів можете його відправити нам на пошту admin@skay.lviv.ua – ми прорахуємо вартість і якщо зійдемось в ціні то починаємо роботу.

 

Якщо креслення не має, то до вас може виїхати наш майстер який зробить всі заміри, і обговорить деталі проекту і побажання, далі він передає це дизайнеру якій створює декілька варіантів проекту. Далі після узгодження дизайну і вартості приймаємось за роботу. Зі всіма клієнтами ми підписуємо договір про надання послуг з виготовлення меблів на замовлення і надаємо гарантію на свої вироби. В найближчому часі створимо на сайті розділ з фотогалереями своїх робіт, самі часті замовлення це кухні, шафи-купе і передпокої, деколи замовляють офісні меблі. Що стосується вартості то тут треба все прораховувати, можна використовувати як дешеву фурнітуру так і дорогу, переважно ми використовуємо перевірені комплектуючі які не дуже дорогі але добре служать і надійні в експлуатації.

Новости и статьи
Фабрика Скай предлагает отличную возможность обновить мебель в гостиной! На две самые популярные коллекции мебели - Терра и Тоскана. Скидка 5% действует до 15 октября!
Наш клиент из Луцка прислал фотографии собранной мебели из коллекции Тоскана Нова в цвете белый с золотом.
Акционное предложение касается коллекции мебели для спальни Флора от фабрики Миромарк. Суть акции в том что наш магазин оплачивает доставку мебели по Украине.

Онлайн каталоги мебели

Нажмите на фото обложки каталогов для того, чтобы перейти в раздел просмотра коллекции онлайн каталоги фабрик с которыми мы работаем.