Інформація
Додатково
Популярні моделі

Система Ассоль

Фабрика Комфорт

Вітальня Тоскана

Шафи купе

Меблі Тернопіль

Бажаєте придбати якісні фабричні меблі Тернопіль) це не проблема, наша компанія представляє меблі фабрики Скай в Західній Україні. З великого асортименту запропонованих меблів, Ви зможете вибрати те що найбільше підійде для Вашої кімнати.

 

Наш склад і виставковий зал знаходяться у Львові, але ми часто продаємо меблі в Тернопіль та Тернопільську область. Дорога з Львова в Тернопіль не найкраща хоча і пролягає по трасі міжнародного значення, тому ми збираємо два- три замовлення і веземо одною ходкою, вартість доставки в такому випадку получається не дорога – приблизно 100 – 150 грн.

 

Ми продаємо фабричні меблі, вже багато років, до створення цього сайту продажі були лише з виставкового залу і зі складу гуртовим клієнтам. Але сьогоднішні технології диктують свої умови і багато людей шукають меблі в інтернеті, для цього нами було розроблено даний сайт за допомогою якого Вам буде легко переглянути каталог меблів і замовити обрані меблі за цінами в які не закладено великі відсотки за оренду торгівельного залу і оплату праці продавців.

 

Якщо Ви вже вибрали потрібні меблі то телефонуйте нашим менеджерам для отримання інформації щодо запланованих поїздок у Тернопіль, якщо Ви ще в пошуках то перегляньте меблі в нашому онлайн каталогу.

 

Контактні номера телефонів:

(097) 33-15-373

(095) 60-28-580

(063) 20-76-155

Почта: admin@skay.lviv.ua