Зараз в інтернеті дуже багато різноманітних сайтів з продажу будь яких товарів тому числі і меблів. Коли ми починали продавати меблі в інтернеті в далекому 2009 році такого напливу сайтів і пропозицій в інтернеті не було і далеко.

Починаючи розміщати пропозиції з продажу меблів в інтернеті ми на той час і не знали наскільки це буде поширено і наскільки в цьому піде розвиток. Ми робили сайт як просто додаток до звичайного магазину меблів з площею 70кв метрів, на сьогоднішній день це вже не сайт додаток а меблевий магазин як додаток до сайту.

Якщо розібратися то в наш меблевий магазин у Львові заходить в день до 10 чоловік, а на сайт заходить від 200-300, от так і сталося так, що сайт став основним а торгова площа стала просто додатком до сайту.

Якщо коротко охарактеризувати нашу діяльність то основне наше кредо це чесна і порядна робота, за всі роки роботи не знайдеться жодного клієнта який міг би сказати що ми поступили по відношенню до нього нечесно або не виконали взятих на себе зобов'язань.

Звичайно бувають такі не приємні моменти як рекламації, або як затримка поставки меблів, але без проблем не можлива жодна діяльність і всі ці моменти вирішуються і завдяки постійному вдосконаленню процесів робити і оновленню технічної бази на фабриках виробниках меблів ці моменти поступово зникають з меблевої сфери.

Ми знайомі практично зі всіма виробниками меблів в Україні і з багатьма польськими фабриками, і якщо в нас на сайті не має потрібних вам меблів то робіть запит на пошту і ми скинемо прайс листи і каталоги по потрібним виробникам.
Новини і статті
Фабрика Скай пропонує хорошу нагоду оновити меблі в вітальні - на дві самі ходові колекції меблів Терра і Тоскана надається знижка 5% яка діє до 15 листопада!
Наш клієнт з Луцька прислав фотографії зібраної меблів з колекції Тоскана Нова в кольорі білий з золотом.
Акційна пропозиція стосується колекції меблів для спальні Флора від фабрики Миромарк. Суть акції в тому що наш магазин оплачує доставку меблів по Україні.

Онлайн каталоги меблів

Натисніть на фото обкладинки каталогів для того, щоб перейти в розділ перегляду колекції онлайн каталогів фабрик з якими ми працюємо.