Не завжди фабричні меблі актуальні для клієнтів, часто буває так що треба зробити шафу-купе або передпокої під індивідуальні розміри, часто буває що клієнтів не влаштовує дизайн фабричних моделей і під інтер'єр іх квартири треба зробити що оригінальне і цікаве.
В такому випадку приходять на допомогу наші майстри з виготовлення меблів на замовлення, і хоча Львів доволі велике місто часто буває важно знайти дійсно толкових спеціалістів в цій справі.
Наші працівники вже 7 років працюють в цій сфері і за цей час набули великого досвіду який дає їм можливість виконувати замовлення швидко і якісно.Як відбувається процес виготовлення меблів під замовлення?
Якщо ви маєте готове креслення потрібних меблів можете його відправити нам на пошту admin@skay.lviv.ua – ми прорахуємо вартість і якщо зійдемось в ціні то починаємо роботу.

 

Якщо креслення не має, то до вас може виїхати наш майстер який зробить всі заміри, і обговорить деталі проекту і побажання, далі він передає це дизайнеру якій створює декілька варіантів проекту. Далі після узгодження дизайну і вартості приймаємось за роботу. Зі всіма клієнтами ми підписуємо договір про надання послуг з виготовлення меблів на замовлення і надаємо гарантію на свої вироби. В найближчому часі створимо на сайті розділ з фотогалереями своїх робіт, самі часті замовлення це кухні, шафи-купе і передпокої, деколи замовляють офісні меблі. Що стосується вартості то тут треба все прораховувати, можна використовувати як дешеву фурнітуру так і дорогу, переважно ми використовуємо перевірені комплектуючі які не дуже дорогі але добре служать і надійні в експлуатації.

Новини і статті
Фабрика Скай пропонує хорошу нагоду оновити меблі в вітальні - на дві самі ходові колекції меблів Терра і Тоскана надається знижка 5% яка діє до 15 листопада!
Наш клієнт з Луцька прислав фотографії зібраної меблів з колекції Тоскана Нова в кольорі білий з золотом.
Акційна пропозиція стосується колекції меблів для спальні Флора від фабрики Миромарк. Суть акції в тому що наш магазин оплачує доставку меблів по Україні.

Онлайн каталоги меблів

Натисніть на фото обкладинки каталогів для того, щоб перейти в розділ перегляду колекції онлайн каталогів фабрик з якими ми працюємо.