В нашій роботі ми завжди дотримуємося одного правила - робити все максимально комфортно для клієнтів.

Ми завжди намагаємося оптимізувати витрати по доставці, якщо мова йде про доставку по Львову то вона завжди безкоштовна, наш водій підвезе меблі під ваш під'їзд безкоштовно. Так само у нас є вантажники і майстри по збиранню меблів, які можуть запропонувати свої кваліфіковані послуги мешканцям міста та області.

Для доставки по містах України ми підписали контракт з компанією Нова Пошта, на сьогоднішній день це найкращий і надійний перевізник. Завдяки нашій знижці в 30% на доставку меблів по Новій Пошті доставити товар по Україні стало не тільки надійно, але й не дорого.

Кілька слів на рахунок оплати, за всі роки діяльності нашого магазину ми завжди дотримувалися самого зручного варіанту оплати для наших клієнтів - оплата по факту отриманню меблів. Якщо мова йде про купівлю меблів у Львові або ближніх містах куди їздить наша машина то оплата при отриманні водієві або експедитору, які привезли меблі, якщо ж доставка проводитися компанією Нова пошта оплата післяплатою, до речі ще один приємний момент при передачі грошей Новою Поштою наші клієнти оплачують тільки 1% вартості меблів, а не 2%, як при звичайних відправленнях.
Новини і статті
Фабрика Скай пропонує хорошу нагоду оновити меблі в вітальні - на дві самі ходові колекції меблів Терра і Тоскана надається знижка 5% яка діє до 15 листопада!
Наш клієнт з Луцька прислав фотографії зібраної меблів з колекції Тоскана Нова в кольорі білий з золотом.
Акційна пропозиція стосується колекції меблів для спальні Флора від фабрики Миромарк. Суть акції в тому що наш магазин оплачує доставку меблів по Україні.

Онлайн каталоги меблів

Натисніть на фото обкладинки каталогів для того, щоб перейти в розділ перегляду колекції онлайн каталогів фабрик з якими ми працюємо.