Ергономічне крісло для робочого столу

22.01.2021
Ергономічне крісло для робочого столу

Стілець для письмового столу повинен бути не тільки зручним, але і забезпечувати правильну опору для хребта. Це особливо важливо для дитини в ранньому віці, у якого хребет постійно формується.

Хоча здається, що під час сидіння за столом тіло насправді не працює, це тільки видимість. Хребет весь час перебуває в дії, згинаємо руки і напружуємо м'язи. Тому, якщо ми проводимо за робочим столом багато годин кожен день, ми повинні придбати ергономічне крісло.

Надійна рама, сидіння і спинка, це не всі елементи ергономічного стільця. Також важливі підлокітники і підголовники. Щоб вибрати правильне крісло до столу, слід придивитися до його окремих елементів. Починаємо з нижньої частини, хрестовина з роликами, ролики, як правило, доступні в двох версіях: для твердої підлоги (паркет, ламінат і т. д.) або, килимове покриття. Каркас ,чим більше металевих деталей, тим краще. Стілець, буди важкий, але міцний.

Спинка крісла повинна якомога краще підходити до форми спини. Допомагає в цьому система регулювання. Вибираючи функціональне та ергономічне офісне крісло, особливу увагу зверніть на можливість регулювання висоти і глибини сидіння.

Що б стілець був зручним і служив протягом багатьох років, повинен бути заповнений матеріалом хорошої якості. У дешевших моделях застосовують губку, яка з часом деформується під впливом ваги, що призводить до зниження комфорту використання і може викликати біль у попереку. Краще вибирати наповнювач з пружною піни, яка адаптується до форми тіла, але не зазнає незворотних деформацій.

Не менш важливий матеріал оббивки, на вибір є широкий асортимент матеріалів. За своїми властивостями можна виділити тканину, натуральну шкіру, кожзам. Матеріал оббивки повинен бути приємним на дотик, забезпечувати вільний потік повітря.

 

 

 

 

Прочитало : 262 відвідувачів
Хіти
Новинки