Біла кухня

04.04.2020
Біла кухня

Білі кухні підходять для інтер'єрів в різних стилях! У популярних аранжуваннях переважає скандинавський стиль. Відразу за ним ми знайдемо кухні в стилі кантрі, прованс,  модерн, класичний і гламур.

Білий візуально збільшує простір, дає великі можливості для дизайну і дозволяє універсальний підбір аксесуарів. Білі фасади кухні ми можемо з'єднати з теплим відтінком деревини, чорними або золотистими деталями, мармуром, вибір дійсно великий!

До білого кольору підходять всі кольори, і, в принципі, з кожним з них буде добре поєднуватися. Чорний і білий два кольори, які дуже часто і з задоволенням ми об'єднуємо в пари, це завжди хороший вибір. Підійде, коли ми вибираємо скандинавський стиль, прованс або нью-йоркський. Можна навіть сказати, що вибравши ці два кольори, безумовно, наша кухня буде виглядати чудово.

Колірні акценти можуть з'явитися у вигляді кольорової кераміки під штукатурку або текстиль. У білій кухні чудово будуть виглядати кольорові серветки на стіл, штори, скатертини. Їх безперечною перевагою є те, що їх можна міняти так часто, як тільки виникає необхідність змін на кухні, тому що це не вимагає великих витрат і ремонту. Завдяки цьому при заміні аксесуарів в нашій білій кухні ми можемо мати іншу кухню в залежності від часу року.

Друга група елементів, які впливають на інтер'єр кухні, представляють собою лампи, стільці, обідній стіл або стільниця. Їх також можна розглядати в категорії добавок, але їх заміна, це вже трохи складніше. Однак це не означає, що кухня повинна виглядати так само, протягом десятиліть. Ми можемо замінити оббивку крісел або стільців,  або повісити лампу в іншому кольорі.

Як бачите, поняття , аксесуари для кухні є дуже широке. Розташовуються в ньому, як дрібниці, так і речі більші, заміна яких пов'язана з великими витратами. Тим не менш, в білій кухні вибір добавок настільки широкий, що кожен знайде свій улюблений стиль. Цікаво, які аксесуари ви виберете для вашої білої кухні.

Прочитало : 284 відвідувачів
Хіти
Новинки