loader

Диван модульний

Диван модульний

Сучасний інтер'єр, це ідеальне місце для дивана модульної конструкції. Геометричний, простий, але дуже функціональний дизайн відмінно вписується в будь-який інтер'єр. У разі мінімалістичного інтер'єру, кращим буде диван білий, кремовий або сірий, однак, якщо хтось вибирає модерн, ніщо не стоїть на дорозі, щоб колір дивана був фіолетовий, бірюзовий або червоний.

Шкіряний модульний диван, це також хороший вибір для дому, де панує сучасний стиль. Для скандинавського стилю, відмінним вибором буде модульний диван білий, кремовий, зелений або сірий. При виборі диван-ліжка модульної конструкції, дуже важлива ширина. Тому добре заздалегідь розпланувати розташування дивана в приміщенні, диван повинен бути зручним, може замінити, наприклад, крісла.

 Модульний диван розроблений з максимум комфорту і мінімум деталей. Виготовлений з великою увагою до естетики і акцентом на функціональність. Велика кількість модулів, які можна комбінувати в залежності від ваших потреб дозволить вам створити ідеальний інтер'єр. У вас є реальний вплив на форму ваших меблів.

Завдяки поєднанню модулів, які дуже часто доступні в різних розмірах і формах, з легкістю ви можете створити диван, який адаптований до ваших потреб. Принцип простий: цей предмет меблів має бути для людини, а не навпаки. Модульні дивани є таким видом меблів, який можна поставити в невеликій квартирі, так і у вітальні просторого будинку.

Модульність меблів має світле майбутнє. Це не тільки зручність і сучасність, а також можливість підбору меблів відповідно з вашими потребами, а це як раз є в даний час найбільш бажаною властивістю. Меблі завдяки модулям, можна вільно комбінувати один з одним, даючи величезну свободу налаштувань. Комфорту додають також регульовані підголівники, які дозволяють зручно спиратися.

29.06.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Як облаштувати дитячу кімнату?

Вибираємо дзеркало для вітальні

Як вибрати офісне крісло