Все буде Україна!

Дизайн інтер’єру кухні

18.09.2022
Дизайн інтер’єру кухні

Облаштовуючи нашу кухню, ми повинні від початку подумати, який стиль ми хотіли б взяти за основу, сучасний чи, можливо, класичний. Зазвичай при ухваленні такого рішення ми орієнтуємось на відповідність стилю кухні іншим приміщенням, але не завжди.

Іноді ми просто хочемо змінити або освіжити інтер'єр, тоді ми враховуємо і те, що нам подобається, і бюджет, який ми маємо на даний момент. Перевага класичних меблів у тому, що вони ніколи не перестають бути модними. Класичні меблі, це можливість створити стильний, витончений і одночасно елегантний простір. Стиль класицизму відрізняється строгістю, симетричністю, пропорційністю та стриманим декором. У традиційній кухні найчастіше використовуються стільниці з ламінату різних кольорів та малюнків, але й дуже часто дорожчі дерев'яні або кам'яні стільниці, граніт та мармур.

Сучасний стиль у дизайні інтер'єру походить від модернізму, згідно з яким форма предмета випливає з його функції. Тому сучасні кухонні меблі відрізняються в першу чергу своєю простою формою та модульною структурою. Меблі відрізняються лаконічністю, практичністю, ергономічністю, чіткими геометричними формами. Якщо інтер'єр почне набридати, його завжди можна доповнити оригінальними аксесуарами. Це додасть новизни обстановці. Ще одна важлива особливість сучасного стилю, всі предмети доповнюють одне одного. Таким чином створюється цілісність та завершеність інтер'єру.

У такій кухні все на своєму місці, ми можемо вибрати кількість і розмір шаф в залежності від потреб, вибрати лінійну композицію для довгої кухні або кутову композицію трохи меншого інтер'єру. Вибираючи меблі, витримані в сучасному стилі, ви можете дозволити собі незвичайніші поєднання матеріалів. Стільниця з цільного дерева у поєднанні з основою із загартованого скла та простою металевою обробкою кухонної шафи, відмінний приклад новаторського підходу до дизайну.

Прочитало : 10 відвідувачів
Хіти
Новинки