Функціональні шафи-купе

Функціональні шафи-купе

Вибираючи шафи-купе на замовлення для вашої квартири, ви можете максимально використовувати вільний простір. Це особливо практично в разі поглиблення в стіні, в яких готові шафи не помістяться або не будуть виглядати дуже естетично.

Ви замовляєте шафи-купе в передпокій, які ідеально підходять для зберігання верхнього одягу або взуття. Шафи цього типу будуть також практичним рішенням для будь-якої спальні. Стандартна глибина звичної для нас шафи для одягу 60 см. Якщо ніша виходить у вас менше 60 см в глибину, тоді там можна розмістити полиці для зберігання взуття, або полиці для хімії, можна розмістити вузьку шафу. Варіантів маса, головне, щоб було зручно користуватися, і виглядало все естетично.

Дизайнери меблів на замовлення, беруть до уваги потреби клієнтів, які самі визначають тип і кількість висувних ящиків або полиць, які повинні знайти в шафах, на розмір. Завдяки цьому можна ідеально підібрати розмір меблів для індивідуальних потреб.

За рахунок шаф-купе в даний час можна адаптувати невеликі, тісні приміщення, створюючи в них місце для зберігання одягу та інших домашніх предметів. Ви можете замовити найкращої якості шафи-купе, які ідеально підходять для будь-якого простору. Такий предмет меблів можна встановити в будь-якій ніші, нестандартного розміру.

Крім того, двері такого типу моделей не займають додаткового місця, завдяки чому шафи -купе підходять також у вузькому коридорі. Ви зможете самостійно визначити, скільки полиць і на якій відстані вони повинні знаходитися всередині. Для передпокою або для спальні підходить версія шаф з дзеркалом, які візуально збільшать простір в приміщенні.

Виробники пропонують всілякі шафи, установки та двері. Використовується краща якість фурнітури, ви знайдете: шафи з розсувними дверцятами, шафи-купе з дверима, що відкриваються, шафи гардеробні, установки з розсувними дверцятами.

-----
Створено 04.10.2020
Всі статті