Функціональна кухня

25.01.2020
Функціональна кухня

Кухня повинна бути максимально функціональною. Оформлення кухні повинно бути продумано так, щоб кухонні меблі створювали гарне місце для приготування їжі.

Приготування страв вимагає певних дій, виконаних в певній послідовності. Розмірковуючи про те, як зробити кухню зручною, ми повинні мати на увазі таку послідовність дій, всі роботи повинні розташувати в кухні в так званий робочий трикутник. Вершинами трикутника є холодильник, мийка і плита. Між ними стільниці. Кухонні меблі, не повинні бути занадто далеко один від одного.

Кухонні стільниці, це важливий елемент оснащення кухні, повинні бути якісними. При організації кухні слід пам'ятати, що основна робоча стільниця повинна мати не менше 80 см в довжину і розташовуватися між плитою і мийкою або між мийкою і холодильником. Але робочі стільниці також служать для інших цілей:  підставка для готових страв, укладання посуду. У багатьох кухнях в якості робочих кухонних стільниць використовуються столи, а також допоміжні столи, часто на коліщатках.

Меблі для кухні ми вибираємо на роки. Найдешевшим і простим рішенням є готовий комплект кухонних меблів, в який входять шафа під раковину, підлогові кухонні шафи, призначені для покриття робочої стільниці, і кілька підвісних шаф. Нижні шафи для кухні з'єднуються стільницею, вона входить в комплект або ви можете придбати її самостійно. Фасади приховують різні функції, або, навпаки, є відкритими полицями або скляними сайтами.

Варто скористатися пропозицією меблевих магазинів, що пропонують окремі шафи для створення комплекту. Це рішення в кілька разів дешевше, ніж комплекти кухонних меблів, виконані на замовлення, перевагою  є те, що дизайнер буде проектувати забудову для задоволення наших потреб.

Вибираючи шафи для кухні, зверніть увагу на їх функціональність і зручність відкриття, не варто на цьому економити. Найбільш типові стулчасті дверцята в шафках на кухні, це найдешевша система відкриття. Сучасним і модним рішенням є кухонні шафи без ручки. Вони відкриваються завдяки правильно фрезерованому краю або "на клік-клак", шафа автоматично відкривається при натисканні в потрібному місці.

Прочитало : 825 відвідувачів
Хіти
Новинки