Все буде Україна!

Функціональна кухня

08.01.2023
Функціональна кухня

Кухня, багатофункціональний простір, де можна готувати, відпочивати та зустрічати гостей. Перше, що ви повинні зробити, якщо хочете щоб кухня була красивою та елегантною, це встановити унікальний кухонний дизайн. Ви можете пофарбувати стіни, використовуючи колір, який змусить всю кімнату виглядати приголомшливо. Встановіть красиву та елегантну люстру. Люстра, один з найефективніших способів зробити вашу кухню більш красивою та елегантною.

 Тут має бути кілька сценаріїв освітлення. Для прийому гостей слід передбачити загальне яскраве світло, для приготування їжі, яскраве світло в зоні кухні, а для затишних посиденьок, бра в зоні обіднього столу. Сучасна квартира часто створює єдине ціле, в таких квартирах кухня найчастіше з'єднана з вітальнею та їдальнею, а якщо підлога зроблена з одного матеріалу, то меблі є єдиним показником простору. Якщо ми вибираємо вітальню з міні-кухнею або кухню відкритого планування, слід пам'ятати про певні правила.

Організувати робочий простір варто таким чином, щоб дотриматися відповідних відстаней між найважливішими кухонними приладами в так званий  робочий трикутник. Завдяки цьому кухня стане зручним та функціональним місцем.

Так само важливо враховувати ергономіку, тобто, розміщення кухонних стільниць та шаф на потрібній висоті. Добре враховувати ріст користувачів. Функціональну кухню слід правильно облаштувати, місткий холодильник, зручна варильна панель та духова шафа, а також мийка та посудомийна машина, тепер основне обладнання кожної кухні. Додатковою зручністю стануть ергономічні, сучасні шафи, в яких розмістяться багато продуктів, спецій, а також кухонний інвентар, яким ми користуємося під час приготування їжі.

Функціонально та ефектно оформлена вітальня, поєднана з кухнею, зазвичай створює прекрасний та затишний домашній інтер'єр, оскільки поєднує приємне з корисним. Завдяки такому рішенню  домочадці, та їх гості можуть перебувати разом в одній кімнаті під час приготування їжі.

 

Прочитало : 16 відвідувачів
Хіти
Новинки