Все буде Україна!

Функціональний журнальний столик

31.10.2022
Функціональний журнальний столик

Важко уявити функціональну вітальню без журнального столика. Цей  практичний предмет меблів надзвичайно корисний у просторі гостьової кімнати. Правильно підібраний приставний журнальний стіл обов'язково допоможе вам у створенні затишної атмосфери в кімнаті, стане родзинкою інтер'єру та легко впорається з поставленими  перед ним завданнями.

Столик для вітальні може оснащуватися  зручними полицями, на які можна швидко перемістити журнали, книги або пульти дистанційного керування. Практичним аксесуаром є відкидна стільниця, яка стане в нагоді під час візитів великої кількості гостей.

Можливо, прямокутна або квадратна стільниця більш практична, але якщо в будинку є діти, радимо вибрати журнальний столик із круглою стільницею. Столик має бути відрегульований по висоті дивана чи крісла, щоб до нього можна було зручно дістати сидячи.  Найзручнішими визнані столики  з висотою близько 40-50 см. Вони дозволяють зайняти комфортну позу при чаюванні.

Якщо вам подобаються гармонійні інтер'єри, оберіть предмет меблів, що гармонує з іншим обладнанням. У класичну вітальню, прикрашену предметами старовини, підійде стилізований журнальний столик на вишуканих ніжках з інкрустованою стільницею. Модерн зазвичай менш формальний, залежно від декору добре підійде круглий журнальний столик, квадратний, прямокутний.

Здавалося б, місце для такого маленького предмета меблів завжди знайдеться, навіть у невеликій квартирі у багатоквартирному будинку. Тим часом, щоб усе разом працювало добре, потрібно дотримуватись певних правил. Для маленької вітальні виберіть невеликий, компактний предмет меблів. Ідеально підійде скляний журнальний столик, він буде візуально світлішим.

Прочитало : 372 відвідувачів
Хіти
Новинки