Класичний стиль в інтер'єрі

23.03.2020
Класичний стиль в інтер'єрі

Класичний стиль в поєднанні з сучасними матеріалами і формами, створює інтер'єр з неповторним характером.

Більшість з нас добре себе почуває в таких приміщеннях, тому що теплі кольори і натуральні матеріали надають інтер'єру затишок. Класичний стиль не набридає швидко, не підпорядковується миттєвим модам. Також є хорошим варіантом для людей, які цінують традиції і простоту, вони хочуть елегантний будинок, який одночасно буде зручним для мешканців. Тут класика підійде краще, ніж холодний мінімалізм.

Характеризує його також систематизація елементів, розташованих надзвичайно ретельно, а також класичні пропорції. Ключові принципи створення класичного інтер'єру, симетрія і баланс.

Одна з наших найгарніших віталень це модель Набукко фабрики Скай - доступна за посиланням https://skay.lviv.ua/shop/klasichn-vtaln/toskana/vtalnya-nabukko/ - рекомендуємо переглянути! 

Інтер'єри оформлені в класичному стилі ніколи не перестають бути модними. Класика все частіше поєднується з сучасністю, створюючи еклектичний інтер'єр. Традиційні форми меблів в поєднанні з сучасними добавками, які характеризуються простотою, дозволяють зберегти легкість в приміщенні, створюючи єдине і гармонійне  аранжування.

Колір в інтер'єрі виконує дві важливі функції. Може бути фоном для меблів і аксесуарів. Аранжування в класичному стилі це відтінки коричневого і сірого кольору. Однак поряд з приглушеними відтінками часто з'являються сильні кольори. Королівський червоний колір надає інтер’єру  чіткість і рішучий характер, зелений колір привносить гармонію, а фіалковий працює на нас натхненно.

Ключовим тоном основи для класичного стилю є білий. Традиційним же колірним поєднанням вважається комбінація світлих пастельних стін (білий, ніжний бежевий, світло-жовтий, світло-блакитний), біла стеля з ліпниною і темною підлогою. Допустимі і спокійні насичені відтінки зеленого і синього, їх також обов'язково поєднують з білим.

Прочитало : 848 відвідувачів
Хіти
Новинки