Класичний стиль в інтер'єрі

Класичний стиль в інтер'єрі

Класичний стиль в поєднанні з сучасними матеріалами і формами, створює інтер'єр з неповторним характером.

Більшість з нас добре себе почуває в таких приміщеннях, тому що теплі кольори і натуральні матеріали надають інтер'єру затишок. Класичний стиль не набридає швидко, не підпорядковується миттєвим модам. Також є хорошим варіантом для людей, які цінують традиції і простоту, вони хочуть елегантний будинок, який одночасно буде зручним для мешканців. Тут класика підійде краще, ніж холодний мінімалізм.

Характеризує його також систематизація елементів, розташованих надзвичайно ретельно, а також класичні пропорції. Ключові принципи створення класичного інтер'єру, симетрія і баланс.

Інтер'єри оформлені в класичному стилі ніколи не перестають бути модними. Класика все частіше поєднується з сучасністю, створюючи еклектичний інтер'єр. Традиційні форми меблів в поєднанні з сучасними добавками, які характеризуються простотою, дозволяють зберегти легкість в приміщенні, створюючи єдине і гармонійне  аранжування.

Колір в інтер'єрі виконує дві важливі функції. Може бути фоном для меблів і аксесуарів. Аранжування в класичному стилі це відтінки коричневого і сірого кольору. Однак поряд з приглушеними відтінками часто з'являються сильні кольори. Королівський червоний колір надає інтер’єру  чіткість і рішучий характер, зелений колір привносить гармонію, а фіалковий працює на нас натхненно.

Ключовим тоном основи для класичного стилю є білий. Традиційним же колірним поєднанням вважається комбінація світлих пастельних стін (білий, ніжний бежевий, світло-жовтий, світло-блакитний), біла стеля з ліпниною і темною підлогою. Допустимі і спокійні насичені відтінки зеленого і синього, їх також обов'язково поєднують з білим.

Переглядів: 15
Дата: 23.03.2020
Вітальня Гарда Скай
Дата: 01.02.2020

Вітальня Гарда Скай

Вітання з Днем Соборності
Дата: 22.01.2020

Вітання з Днем Соборності

Вітаємо з Водохрещем
Дата: 19.01.2020

Вітаємо з Водохрещем

Вітання з Новим Роком
Дата: 01.01.2020

Вітання з Новим Роком