Все буде Україна!

Комод ретро, сучасні рішення

25.06.2021
Комод ретро, сучасні рішення

Комод ретро, це справжня мрія любителів вишуканого стилю, це класика, яка додасть стилізацію для будь-якого інтер'єру. Комоди в стилі ретро користуються неослабним інтересом у клієнтів протягом багатьох років. Їх феномен, ймовірно, пов'язаний з дизайном, який зробить будь-який простір неймовірно стильним.

Комоди в стилі ретро завжди актуальні, постійно користуються неослабним інтересом. Часто є єдиним предметом меблів в спальні, який в змозі вмістити  необхідний одяг і нижню білизну. Крім того, ретро-комод легко поєднувати з будь-яким типом ліжка і не потребує компанії  безліч доповнень, щоб виглядати добре.

Сучасні інтер'єри, стилізовані під ретро-стиль найчастіше використовують меблі в білому кольорі. Комод в стилі ретро, також краще всього виглядає в світлих тонах, і це дає великі можливості дизайну. Комод ретро білий, дозволить різноманітність при виборі добавок.

Крім того, що меблі в старому стилі, викликають  багато позитивних спогадів і асоціюються  з дитинством,  білий колір настільки універсальний, що дозволить вам організувати простір в такому стилі, який підходить вам більше всього. Це універсальне рішення, яке підійде для будь-якої спальні. Класичні рішення ніколи не втратять своєї цінності,  відрізняються великою функціональністю.

 Дуже популярні в сучасному дизайні ретро стилю гірчичні відтінки, оливкові, кремові, пурпурний і колір авокадо. Відмінно підійде тандем з помаранчевого і синього кольорів, зеленого і рожевого.

Чим менше кімната, тим ретельніше треба продумувати розташування і габарити комода. Якщо прохід в приміщенні невеликий, слід враховувати і габарити комода з висунутими ящиками, буде зручно відкривати ящики ,або проходити в даному випадку?

Прочитало : 195 відвідувачів
Хіти
Новинки