Все буде Україна!

Комоди у сучасному виконанні

08.09.2022
Комоди у сучасному виконанні

Комоди, це предмети меблів, основною функцією яких є зберігання одягу та інших речей. Також їх можна зробити декоративними,  або практичними, поставивши на них RTV-апаратуру. Комоди кімнатні насамперед мають бути місткими, тому виготовляються різних розмірів.

Не менш важливі матеріали, найстійкіші та міцніші виготовляються з дерева та плит МДФ. До недавнього часу ці меблі призначалися для класичного стилю. Сьогодні на ринку доступні і сучасні комоди, що ідеально вписуються в естетику індустріальних, еклектичних, скандинавських та гламурних аранжувань.

Сучасний  комод для кожного з нас може виглядати трохи по-різному і розглядатися за різними критеріями. Проте є кілька тенденцій, які наголошують на цій сучасності. Безперечно, високий глянець, ефект глянцю досягається завдяки спеціальній дошці, що ламінується.

Великою перевагою цього рішення є те, що його легко чистити. Просто протріть гладку поверхню вологою ганчіркою. Білі глянсові комоди відбивають сонячні промені. В результаті кімната здається світлішою, чорні комоди надають кімнаті характеру! Якщо вам подобаються сміливі рішення, вибирайте комод із незвичайною фактурою. Наприклад, сірий мармур. Меблі, що імітують фактуру дерева, стануть великим сюрпризом.  Дедалі частіше можна зустріти моделі зі скляними фасадами. У цьому варіанті комод носить як функціональний, так і декоративний характер. Ця модель комоду неодмінно підійде у вітальню чи їдальню.

Вибираючи комод зі скляним фасадом, зверніть увагу, чи є в ньому світлодіодне підсвічування. Світлодіодне освітлення, це маленька деталь, завдяки якій можна надати кімнаті особливої ​​атмосфери у вечірній час і змусити сяяти предмети «за склом». Вони точно не уникнуть уваги гостей! Сучасні комоди доступні в широкій гамі кольорів.

Вони можуть мати класичні рішення з ящиками та шафками або бути вітриною зі скляним фасадом. Однак у сучасних комодах ви не знайдете багатого орнаменту, химерних ручок та хитромудрих форм. 

Прочитало : 19 відвідувачів
Хіти
Новинки