Комп'ютерний стіл

13.02.2020
Комп'ютерний стіл

Комп'ютерний стіл може використовуватися для роботи, навчання та гри. Однак в кожному з цих випадків нам знадобиться предмет меблів з дещо іншими параметрами. Як правильно вибрати модель?

Цей предмет меблів повинен забезпечити комфорт діяльності. Він повинен виділятися перш за все зручністю використання.  Розмір стільниці повинен бути мінімум 80 см в глибину і 120 см в ширину на висоті близько 75 см. Найчастіше каркас столу виконується з дерева, ДСП або металу. Стільниця може бути виготовлена з інших матеріалів, наприклад, скла.

Висувна полиця під клавіатуру економить робочу поверхню столу і тим самим розширює його функціональність. Одним рухом руки комп'ютерний стіл перетворюється в письмовий. Довжина полки може збігатися з розмірами стільниці, а може бути менше, приблизно 50 см.

Ще одне питання, яке слід враховувати, це вибір між постійним столом і меблями на коліщатках. Рішення про покупку одного з цих двох типів залежить від того, чи хочемо ми їх переміщати чи ні. Якщо ми вибираємо модель невеликого розміру, краще вибрати з коліщатками, з іншого боку, якщо ми купуємо комп'ютерний стіл з метою роботи в офісі, ці елементи є зайвими.

Форма комп'ютерного столу визначається площею місця, де ми хочемо помістити його. Якщо вона велика, ми можемо вибрати просту модель, а якщо вона маленька, кутову. Зазвичай кутові столи для комп'ютера глибше, тому на невеликій площі ми помістимо велику кількість предметів.

Якщо ми працюємо вдома, тоді ми проводимо багато годин за столом перед монітором комп'ютера. Тому цей предмет меблів повинен бути більш комфортним, ніж той, на якому ми просто перевіряємо електронну пошту і переглядаємо соціальні мережі. Перш за все (крім великої стільниці) комп'ютерний стіл повинен бути містким, щоб ми могли зберігати в ньому документи та офісне приладдя. Тому найкраще придбати модель з ящиками, полицями і шафами. Також надзвичайно важливі відсіки для принтера і центрального блоку комп'ютера.

 

 

Прочитало : 226 відвідувачів
Хіти
Новинки