Круглий обідній стіл

01.03.2020
Круглий обідній стіл

Круглий стіл, це дійсно функціональний предмет меблів. Так що,  варто дати йому шанс і сказати "До побачення" його прямокутному колезі? Це відмінне рішення як для класичної, так і для сучасної їдальні. Важливий принцип, який потрібно враховувати при виборі столу, форма приміщення, де він буде знаходитися. В деяких випадках це навіть важливіше всього іншого.

Для середніх за розміром кімнат краще придбати овальний або круглий стіл. Відсутність кутів залишить більше місця для маневрів, а також дозволить розмістити більшу кількість людей. В маленьких кухнях також бажані столи округлої форми, особливо зі скляною стільницею, це візуально розширить простір.

Круглий стіл вміщує більше людей. Звичайно, це також буде залежати від розміру меблів. Відомо, що більше людей поміститься за довгим прямокутним столом, ніж за невеликим круглим. Але якщо ми виберемо меблі з однаковою поверхнею, за прямокутної стільницею не зможе сидіти стільки людей, скільки при цьому у формі кола. Тому круглі столи все частіше вибираються для вечірок, в тому числі весіль.

Круглий стіл, ідеальне рішення для невеликих приміщень. Він займає набагато менше місця. Оптичне відчуття економії простору посилюється, коли ми вибираємо стіл на одній нозі. Виключно делікатно і тонко представляються білі столи, що мають одну або три або чотири ніжки з тонкої сталі. З таким столом ідеально поєднуються легкі ажурні стільці

 Хочемо ми цього чи ні, прямокутний або квадратний стіл нав'язує нам дотримання правил симетрії. Для круглого столу у нас немає цієї проблеми. За круглим столом добре підтримувати бесіду в невеликій компанії. Круглий стіл не має кутів. Це варто враховувати, коли в нашому будинку є маленькі діти. Без гострих країв меблі буде набагато безпечніше для них.

 

Прочитало : 404 відвідувачів
Хіти
Новинки