Кухня в скандинавському стилі

14.01.2022
Кухня в скандинавському стилі

Порядок, комфорт, простота, функціональність та затишок, це скандинавські аранжування. Кухня, ще один простір, де ми все частіше вибираємо цей стиль облаштування.  Це місце, де ми проводимо багато часу і де важлива продумана організація простору, порядок та зручність приготування їжі.

Білий колір освітлює та збільшує інтер'єр, тому білі скандинавські кухні на сьогоднішній день користуються найбільшою популярністю. Для того, щоб знаходитися на кухні було приємно, слід відповідально підійти до вибору меблів та техніки. Ці речі мають бути надійними, функціональними та красивими, при цьому не займати багато місця.

Оскільки жителі північної частини Європи проводять кілька місяців на рік з мінімальною кількістю денного світла, основний принцип, що використовується в дизайні інтер'єру,  велика кількість природного світла, що потрапляє всередину. Звідси великі вікна, ніяких жалюзі, фіранок або портьєр.

Оскільки світла мало, використовуйте його максимум і використовуйте матеріали, що відбивають його. При виборі штучного освітлення не забудьте добре висвітлити робочий простір, природним теплим світлом, без холодних тонів, скандинави вибирають льон або бавовну у тканинах та плетіння у чохлах для ламп.

Замість скла над стільницею часто використовують плитку, це також надає кухні домашній, затишний характер. Найбільш практичним покриттям для скандинавської кухні залишається керамічна плитка. Світле покриття краще, оскільки на ньому менше помітні бризки.  Ікона стилю, плитка в стилі метро, ​​додаткова перевага якої полягає в тому, що вона відображає світло. Меблеві фасади можна використовувати аналогічним чином, обравши глянсові лаковані фасади.

Скандинавський стиль це мінімалізм.  Але ідеальна скандинавська кухня, це грамотно облаштований простір,  місткі і функціональні меблі, такі як верхні шафи до самої стелі, нижні тумби з полицями, і, звичайно ж, місткі висувні ящики.

 

 

 

Прочитало : 26 відвідувачів
Хіти
Новинки