Меблі для спальні

09.06.2021
Меблі для спальні

Спальні гарнітури повинні бути комфортними, якісними і стильними. Тоді в кімнаті буде приємно знаходитися і відпочивати. Стандартний набір для спальні, це ліжко, приліжкові тумбочки, шафа і комод. Якщо дозволяє простір, можна розмістити ще й туалетний столик.

Вибираючи ліжко, зверніть увагу, з якого матеріалу виготовлений каркас, розмір і узголів'я ліжка. Варто звернути увагу на матрац, краще вибирати ортопедичну модель. Під час облаштування невеликої спальні кожен сантиметр вільного простору на вагу золота. Відмінним рішенням для невеликих приміщень, безумовно, буде шафа-купе з системою розсувних дверей. По-перше, дуже зручно, ви можете поставити шафу  в нішу або встановити уздовж стіни. По-друге, відсутність відкритих дверей в маленькій кімнаті  практично і значно полегшує щоденне функціонування.

Ще одним плюсом шафи-купе є її ємність. Система полиць, вішалок, а іноді і висувних ящиків дозволяє зручно зберігати в упорядкованому вигляді справді велику кількість одягу, а також багато  інших предметів. Коли спальня дуже маленька, ви можете встановити в спальні,  шафи-купе з великими дзеркалами на дверях, дзеркала візуально збільшують простір. Ви також можете вибрати шафу-купе з яскравим фасадом, найкраще-білим або в кольорі світлого дерева. Пам'ятайте, що яскраві кольори завжди виглядають в маленькому приміщенні краще, ніж темні.

Якщо в спальні достатньо місця, можна організувати в ній зону для приведення себе в порядок,  туалетний столик, стільчик або пуф, дзеркало. Ці різновиди меблів для спалень випускаються в широкому асортименті і відрізняються як за дизайном і формою, так і за матеріалом. Ще один популярний атрибут спальні, прикроватна тумбочка. На неї можна поставити настільну лампу, різні дрібні предмети, які можуть знадобитися вночі.

Прочитало : 182 відвідувачів
Хіти
Новинки