Меблі для відпочинку

03.09.2020
Меблі для відпочинку

Важко собі уявити вітальню без меблів для відпочинку. Зручний диван не тільки виконує декоративну роль,але і служить для відпочинку після важкого і напруженого робочого дня. Розмірковуючи над вибором меблів для відпочинку, варто врахувати довговічність, надійність  матеріалу, з якого вони зроблені. Вибір потрібної тканини  в першу чергу залежить від того, як ви плануєте використовувати диван. Оббивка  дивана повинна бути стійкою до забруднень і механічних впливів.

Прихильники шкіряних меблів не уявляють собі іншого рішення в своєму будинку. Шкіра, не тільки зручна і міцна, але, насамперед, добре пристосовується до мінливих атмосферних умов. Взимку добре тримає тепло, а влітку охолоджує, так як не поглинає УФ-променів. Має престижний зовнішній вигляд, ефективна і довговічна в експлуатації, міцна, не боїться тривалих навантажень, легко чиститься.

Меблі з екологічної шкіри схожі по зовнішньому вигляду. Однак на цьому їх схожість з шкіряними меблями закінчується. Недоліком штучної шкіри є те, що тріскається і погано реагує на вологу. На вибір  є також меблі з текстилю. Оббивка з різних матеріалів, різної міцності.

Меблі з різних видів оббивки, надають інтер'єру затишок і візуально розширюють приміщення. Що важливо, вони не тільки довговічні, але і мають дуже широку колірну гаму. Тефлоновий флок, відноситься до тканин нового покоління. Волокна тканини мають тефлоновий захист на молекулярному рівні. Завдяки наявності тефлону тканина відмінно переносить забруднення, легко миється

Вибираючи оббивку матеріалів варто звернути увагу на стійкість тканини. Варто взяти до уваги, стійкість до УФ, під впливом сонячних променів матеріал не вигорає і не вицвітає. Шенил, це міцна тканина, приємна на дотик, нагадує велюр, робиться шляхом скручування щільних ниток з ниткою шенилла.У результаті виходить нерозтяжна нитка, яка і визначає властивості майбутньої тканини.

Прочитало : 447 відвідувачів
Хіти
Новинки