Все буде Україна!

Інтер'єр у класичному стилі

04.08.2022
Інтер'єр у класичному стилі

Елегантність, симетрія та позачасовість, ось як можна в кількох словах описати класичний стиль. В інтер'єрах, витриманих у дусі класики, переважають приглушені тони, якісні меблі та всюдисуща гармонія. Однак що варто знати, перш ніж ми розпочнемо створення такого аранжування?

Вітальня в класичному стилі, відмінна пропозиція для людей, які хочуть облаштувати інтер'єр так, щоб не дотримуватися тимчасових тенденцій. Велика або маленька вітальня у класичному стилі завжди буде проявом гарного смаку та витонченої елегантності незалежно від сучасних тенденцій.

Основні риси класичного стилю, це приглушені кольори та візерунки, меблі простої форми, позачасовий дизайн, порядок та гармонія, симетричність. Хоча в останньому пункті була вказана симетрія, вона є одним із ключових правил, якого слід дотримуватись при оформленні вітальні у класичному стилі.

Здебільшого це зводиться до підтримки балансу у приміщенні. Так що, якщо стіна або ніша з одного боку заповнені меблями або іншою технікою, протилежна сторона повинна мати таке ж хоча б схоже рішення. Також слід пам'ятати про симетрію, при покупці стільців, їх має бути рівна кількість з кожного боку столу.

Оформлення вітальні в класичному стилі засноване на приглушеній палітрі кольорів. Тому при виборі підлоги чи меблів у класичному стилі для вітальні слід орієнтуватися на спокійні, природні кольори. Особливо для цього підійдуть відтінки коричневого, бежевого або кремового.

Як обставити вітальню в класичному стилі, можна вдало підібрати бежеві стільці та шафи аналогічного кольору. Коричневі стільці глибокого, насиченого відтінку також будуть гарною ідеєю. При створенні дизайну вітальні в класичному стилі ми можемо використовувати білий і сірий кольори, це стосується як стін, так і меблів.

 

 

 

Прочитало : 28 відвідувачів
Хіти
Новинки