loader

Інтер'єр вітальні

Інтер'єр вітальні

Оформлення  вітальні, це приємний етап ремонту або облаштування квартири. Домінуюча в інтер'єрі, колірна гамма, тип і фасон меблів, а також добавки дуже сильно впливають на щоденний комфорт і характер вітальні, яка є візитною карткою кожного будинку. Вітальня,це приміщення, в якому ми проводимо більшу частину нашого дня, в ній зосереджене сімейне життя, тут ми відпочиваємо і розслабляємося після напруженого дня.

Меблі допоможуть створити корисний, зручний і естетичний простір. В даний час асортимент меблів настільки широкий, що вам не потрібно обмежувати своєї фантазії. Правильно підібрані  меблі та аксесуари, можуть зробити так, що приміщення буде нагадувати елегантний салон родом з минулого, або навпаки, буде відрізнятися інноваційними рішеннями і мінімалістським дизайном. Більш того, сучасні меблі для вітальні зовсім не повинні означати, що вітальня стане менше затишною.

Класичний дизайн ніколи не виходить з моди. Якщо ви хочете створити інтер'єр в класичному стилі, краще всього зробити ставку на меблі з масиву дерева. Моделі, зроблені повністю з бука, дуба або черешні відрізняються високою стійкістю до механічних пошкоджень і тривалим терміном служби. Завдяки природній твердості сировини, меблі виготовлені  повністю з натурального матеріалу, будуть  служити довгі роки.

Класична вітальня вимагає використання традиційних елементів, це м'які меблі. В класичному стилі дуже рідко використовують яскраві відтінки. В основному віддають перевагу спокійним тонам. Вони дозволяють очам відпочити і навівають відчуття затишку і розслаблення. Для декорування диванів можуть використовувати золоту нитку. Це додає відчуття розкоші, але при цьому не занадто привертає увагу.

Сучасний інтер'єр, це інтер'єр, в якому немає нічого зайвого. Це правило стосується і меблів. Тому вибирайте тільки найнеобхідніші предмети або такі, які будуть поєднувати в собі кілька функцій. Меблі позбавлені непотрібних деталей і прикрас. Дверцята  утворюють єдину поверхню фасадів. Мінімалізм узгоджується з сучасним дизайном. До нього можна підібрати фреску на стіні або картини у вітальні. Геометричні, підвісні шафки, прості полки і тумби є не тільки естетичним декором, але і надають величезну кількість місця для зберігання особистих речей. Моделі з яскравими фасадами, покритими глянцевим ламінатом, крім того, візуально збільшують невеликий простір і додадуть кімнаті легкості.

 

 

 

23.05.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Диван модульний

Як облаштувати дитячу кімнату?

Вибираємо дзеркало для вітальні