Все буде Україна!

Облаштування функціональної вітальні

29.12.2022
Облаштування функціональної вітальні

Шафа, що займає всю стіну у вітальні, витримана у тій же кольоровій гамі, що й кімната, найкращий спосіб гармонійно вписати іі в інтер'єр. Це рішення працюватиме насамперед у мінімалістичних інтер'єрах. Всупереч видимості, навіть велика шафа від стіни до стіни, що доходить до стелі, не захаращуватиме вітальню,і створюватиметься враження простору. До того ж, у такому великому предметі меблів, на верхніх полицях можна розмістити речі, що менш часто використовуються. Завдяки цьому кожна річ у будинку буде на своєму місці, а вам буде легко підтримувати порядок.

Якщо ви хочете, щоб гардероб у вітальні був ще функціональнішим , використовуйте розсувні фасади. Щоб оптично збільшити кімнату, вибирайте білі фасади, що відбивають світло. У маленьких і темних вітальнях добре підійдуть фасади, повністю зроблені з безпечного дзеркала. Таке рішення висвітлить і візуально збільшить інтер'єр. Як правило, у наших будинках не вистачає місця для великого дзеркала, в якому можна побачити себе цілком перед  виходом. У разі таких шаф також використовуйте розсувні фасади, не тільки через економію місця, але і через естетику.

Облаштувати функціональну вітальню у малогабаритній квартирі, справжнє випробування. Як розмістити велику шафу у вітальні, поєднати її з телевізором та уникнути хаосу? Найкраще вибрати нестандартну конструкцію та спланувати всередині неї нішу для телевізора та простір, де можна буде замаскувати кабелі.

Підвісні органайзери для сумочок , взуттєві полиці і плічка для ременів, теж вдале рішення. Подбайте про ці елементи, і ваш гардероб буде добре організований. Якщо ваша вітальня маленька, вибирайте шафу-купе до стелі. Завдяки цьому ви зможете максимально використати потенціал простору. Підійде окрема шафа,якщо ви плануєте розташувати іі в ряд, наприклад, з тумбою під телевізор та полицями в одному стилі. Купівля всього комплекту з однієї колекції, гарна пропозиція для людей, які шукають безпечних рішень для облаштування.

Прочитало : 18 відвідувачів
Хіти
Новинки