Офісні стільці, на що звернути увагу при покупці?

29.03.2020
Офісні стільці, на що звернути увагу при покупці?

Довгі години, проведені за робочим столом, можуть втомити так само сильно, як фізична робота. Офісне крісло, як і робочий стіл, предмет меблів, на якому економити не можна ні в якому разі. Вибираючи офісні крісла, віддавайте перевагу перевіреним брендам. Можливо, їх продукція буде трохи дорожче, але зате і якість вище, що неодмінно оцінять  ваші співробітники.

Для людей, які проводять 6 – 8 годин на день у сидячому положенні, функціональність і комфорт робочого місця має дуже велике значення. Неправильне положення підвищує напругу в м'язах, а також захворювання хребта, проблеми з кровообігом.

Як видно, неправильно підібране ергономічне крісло може заподіяти більше шкоди, ніж може здатися. Підбирайте офісні крісла таким чином, щоб кожен предмет був не тільки стильним, але разом з тим практичним і функціональним. Перше, на що ви повинні звернути увагу, кут між спинкою і сидінням стільця повинен  бути трохи більше 90 °. Таким чином, це дозволить розслабити нижній відділ хребців, якщо відкинутися на спинку.

Пам'ятайте, офісні стільці для персоналу повинні мати підлокітники, зручну спинку і регульовану висоту сидіння. Надзвичайно важливе значення має також можливість регулювання підголівника. Ця функція вкрай важлива для підтримки здорового, правильного положення тіла під час роботи, так і під час відпочинку. Офісні крісла з сітчастою спинкою, крім сучасного зовнішнього вигляду, дуже зручні і ергономічні.

Важливе  питанням, яке необхідно враховувати при виборі крісел для офісу, є також матеріал, з якого вони виготовлені. Найчастіше ми зустрічаємо стільці з тканини, а також моделі, вкриті шкірою. Які краще вибрати? Сидіння оздоблені тканинами в більшості випадків характеризуються більш низькими цінами і більш високим комфортом використання.

Якщо ж мова йде про естетичні цінності, під цим кутом переважають, без сумніву, стільці, оброблені екологічної шкірою. Слід мати на увазі, що під час високих температур сидіння, на них може бути трохи менш комфортно. Крім того, вони також вимагають спеціального догляду.

Прочитало : 560 відвідувачів
Хіти
Новинки