Освітлення кухні

Освітлення кухні

Кухня є місцем, де господарі проводять багато часу. Дуже часто це серце будинку. Саме тут приймаються найважливіші рішення, це приміщення, в якому мешканці мають можливість проводити час разом.

Залишається питання, як облаштувати свою кухню, щоб вона стала затишним і приємним для домочадців місцем, просторим, естетичним, функціональним, добре організованим? Звичайно, є багато факторів, але одним з найважливіших є правильне освітлення кухні.

Найбільш поширена помилка під час освітлення кухні є установка занадто малої кількості світла. Це пережиток старих часів, коли приміщення освітлювалося однією люстрою,  в центральній частині стелі. На жаль, таке освітлення на кухні зовсім не працює. Зверніть увагу на те, що кухонні шафи розміщуються під стіною. Саме тому так важливо, розділити кухню на функціональні зони, і в кожну з них підібрати відповідні лампи.

 Добре зарекомендували себе світильники, з регулюванням, які можна направити в будь-якому напрямку, наприклад, на декоративні фасади шаф. Ще одна зона, це стіл, тобто місце для їжі. Тут ви можете дозволити собі більш декоративну лампу. Може щось на довгій підвісці або модні в останній час світлодіодні лампи з горизонтальною планкою уздовж столу? Ця зона може бути освітлена теплим світлом жовтого відтінку. Мова йде про те, щоб відчувати себе добре і вільно.

Кухонний острів, це дуже модне останнім часом рішення. У багатьох випадках він виконує дві функції. З одного боку, це додаткова робоча поверхня, з іншого, це місце для прийняття їжі. Залишається питання, яке освітлення буде тут краще? Регульовані лампи можуть сконцентрувати більше світла на кухонному острові або розсіяти його по всьому приміщенню. Якщо ви не хочете, на вашій кухні ніяких компромісів, виберіть світлодіодні лампи, керовані пультом дистанційного управління, які дають можливість змінювати не тільки інтенсивність світла, але і його колір. На щастя, таких ламп, доступних на ринку все більше і більше.

-----
Створено 11.09.2020
Всі статті