Все буде Україна!

Постільна білизна з мікрофібри

04.02.2020
Постільна білизна з мікрофібри

Бавовна, сатин або, можливо, мікрофібра? При виборі постільної білизни варто звернути увагу не тільки на іі візерунки і забарвлення, але і на матеріал. Якість тканини може мати великий вплив, наприклад, на комфорт нашого сну.

Вибираючи нову постільну білизну, ми найчастіше керуємося колірною гамою спальні, стилем, в якому оформлений весь інтер'єр, і, перш за все, чи подобається нам той чи інший візерунок. Не раз ми не звертаємо уваги на тип матеріалу, з якого виготовлений комплект, або ми не усвідомлюємо всіх його властивостей. І саме від тканини залежить, чи буде постільна білизна міцною, приємною на дотик і чи зажадає, наприклад, прасування.

Поряд з бавовняними і бамбуковими тканинами, постільна білизна з мікрофібри стає все більш популярною. І це правильно, тому що мікрофібра має багато переваг і нічим не поступається іншим матеріалам. Мікроволокно, також зване мікрофіброю, виготовляється з надзвичайно тонких поліефірних волокон, набагато тонше, ніж бавовна або шовк. Такий процес виготовлення впливає на властивості тканини, вона міцна, м'яка, не втрачає кольору при пранні і забезпечує відчуття комфорту.

Мікрофібра, це тип мікроволокна, що складається з тонких поліефірних і поліамідних волокон, які в десять разів тонше шовку, в тридцять разів тонше бавовни і в сорок разів тонше вовни. У той же час мікрофібра залишається дуже міцним матеріалом, стійким до механічних пошкоджень.

Постільна білизна з мікрофібри прослужить нам довго. Крім того, мікрофібра підходить для алергіків, і оскільки вона ніжна і приємна на дотик, вона не буде дратувати навіть дуже чутливу шкіру. Це відмінний вибір для дитячого ліжечка або коляски, тому що постільна білизна з мікроволокна не сприяє розмноженню бактерій.

У магазинах ми знайдемо дійсно широкий спектр кольорів і унікальних дизайнів (включаючи 3D-графіку). Кольори залишаються яскравими до декількох років і зберігають свій гарний зовнішній вигляд. Мікрофібра стійка до деформації і розтягування. Важливо правильно доглядати за мікрофіброю, інакше вона втратить свої властивості. Корисно знати, що чим товще мікрофібра, тим краще вона поглинає воду. Не змішуйте її з іншими матеріалами. Перед тим, як покласти постільну білизну в пральну машину, ви також повинні обов'язково ознайомитися з рекомендаціями виробника, коли мова йде про прання і догляд.

Прочитало : 597 відвідувачів
Хіти
Новинки