Практичні меблі для кімнати дитини

09.02.2020
Практичні меблі для кімнати дитини

При оформленні кімнати маленького учня обов'язково прислухайтеся до його потреб. Дозвольте вашій дитині вирішити і створити новий дизайн інтер'єру, в кінці кінців, він буде проводити тут найбільше часу.

Кращим рішенням буде використання якісних, простих, сучасних меблів. Для дитячої кімнати відмінно підійдуть книжкові шафи світлого кольору, це ідеальна основа для подальших змін дизайну інтер'єру. Велика кількість закритих полиць і ящиків збереже естетику і порядок в кімнаті. Це також полегшує правильну організацію роботи і скорочує час пошуку потрібних предметів.

Спальна зона, зручне ліжко, бажано з ящиком для постільної білизни. Ми повинні почати наше розташування з пошуку правильного місця для його установки. Пам'ятайте, щоб воно не заважало переміщатися по кімнаті і не блокувало доступ до решти предметів обладнання.

Зона зберігання, поруч з ліжком повинен бути комод або шафа, щоб дитина мала легкий доступ до одягу відразу після пробудження. Шафи і стелажі повинні містити всі іграшки. У магазинах ми знайдемо дуже широкий асортимент меблів, призначених  виключно для дітей.

Одним з найважливіших елементів в дитячій кімнаті є письмовий стіл. Письмовий стіл, бажано з регульованою висотою, повинен розташовуватися поруч з вікном, щоб дитина могла довше користуватися денним світлом. Не рекомендується встановлювати стіл спиною або обличчям до вікна.

У продажу ви знайдете цікаві пропозиції ергономічних столів, оснащених місткими ящиками. Сучасні меблі побудовані так, щоб підтримувати правильну поставу. Практичною функціональністю є установка кута нахилу стільниці. Варто відзначити, що кут нахилу в 16 градусів найкраще підходить для читання і письма. Система регулювання висоти дозволить з кожним роком адаптувати цей параметр до поточної будови дитини. Це важливо, враховуючи, що діти ростуть з середньою швидкістю 7 см на рік.

Невід'ємною частиною столу є стілець, на якому сидить дитина. Він повинен мати спинку, підлокітники і регулювання рівня сидіння. 

Світло повинно бути досить яскравим, щоб дозволити дитині вільно грати і вчитися, не напружуючи зір. У кімнаті повинні бути як верхні, так і додаткові джерела світла, які сприятимуть розвазі, навчанню і спокійному засипанню. При виборі розташування елементів додаткового освітлення слід звернути увагу на праве або лівостороннє положення дитини, щоб  дитина не затуляла собою світло під час навчання або відпочинку.

Дизайн дитячої кімнати повинен бути  продуманим, щоб він виконував всі свої функції з урахуванням ергономічних принципів і створював єдиний простір.

Прочитало : 517 відвідувачів
Хіти
Новинки