loader

Римські штори, ідеальне рішення для кухні

Римські штори, ідеальне рішення для кухні

Багато років жалюзі і штори асоціювалися в основному з місцями громадського користування. Сьогодні вони не тільки захищають від сонячних променів, але також виконують декоративну функцію. З ними інтер'єр набуває цікавий характер, тому вони охоче встановлюються у вітальнях або кухнях наших будинків.

Кухня, в якій щодня ми проводимо багато часу, особливо заслуговує на увагу і правильне аранжування. Вибираючи штори для цієї кімнати, варто звернути увагу на їх міцність або легкість у підтриманні чистоти. Розмір штор повинен підбиратися відповідно до розмірів вікна і виду кріплення. Якщо на стіні розташовані кілька вузьких вікон, допускається можливість встановлення для них однією штори.

Що таке римські штори?

Цікавою альтернативою для традиційних штор  є саме римські штори. Працюють вони у всіх видах приміщень, оформлених як в класичному, так і сучасному стилі. Любителі естетичних рішень, які шукають цікавий, функціональний захист вікон, безсумнівно, їх оцінять. Римські штори виготовляються з високоякісних матеріалів, стійких до впливу сонячних променів, так і різних забруднень, що працює, особливо на кухні.

В залежності від кількості місця, якими ми володіємо, можна спробувати підключення ролет з довгими звичайними шторами. Ідеально відповідають характеру інтер'єру, завдяки різноманітності кольорів, які доступні у продажу. Принцип дії римських штор дуже простий. Механізм піднімає матеріал, утворюючи характерні для римських штор складки. Саме це є додатковим декоративним елементом.

Функція цього типу ролет і м'якість тканини надають інтер'єру кухні затишок. Які матеріали вибрати для римських штор? У разі римських штор ідеально підходять тканини синтетичні, бавовняні або лляні. Популярність, яку придбали останнім часом римські штори, засновані на високій практичності, висока універсальність, що дозволяє вписатися в більшість сучасних інтер'єрів.

02.06.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Диван модульний

Як облаштувати дитячу кімнату?

Вибираємо дзеркало для вітальні