Шафа для спальні

Шафа для спальні

Облаштування  спальні, це виклик, а у разі невеликого приміщення, завдання особливо складне. Коли квартира невелика, часто спальня одночасно виконує функцію гардеробу і саме в ній ми зберігаємо одяг, постільну  білизну  та інші необхідні предмети.

При організації невеликої спальні кожен сантиметр вільного простору на вагу золота. Тому варто зосередитися на тому, щоб максимально використати доступне місце, наприклад, різні ніші. Відмінним варіантом для невеликих приміщень буде, безсумнівно, шафи з системою розсувних дверей. По-перше, ви можете розмістити  шафу  в ніші або встановити уздовж стіни. По-друге, відсутність відкритих дверей в маленькій кімнаті дуже практично.

Конструкція шафи-купе дозволяє пристосовувати її  під зберігання величезної кількості різних речей, починаючи з одягу, взуття та книг і закінчуючи побутовою технікою. Система полиць, стійок, а іноді і висувних ящиків дозволяє зручно зберігати в упорядкованому вигляді справді велику кількість одягу, а також багатьох інших предметів.

Коли спальня дуже маленька, ви можете використовувати кілька простих прийомів, які дозволять візуально збільшити простір, таким чином, ви отримаєте відчуття більшого простору. Найбільш ефективним трюком є установка в спальні шафи-купе з великими дзеркалами на дверях. Зверніть увагу на те, що це одночасно і дуже практичне рішення. Дзеркала візуально збільшують простір, завдяки чому здається, що приміщення набагато більше і світліше.

Ви також можете вибрати шафу-купе з яскравим фасадом, краще всього білим  або в колір світлого дерева. Пам'ятайте, що яскраві кольори завжди виглядають в маленькому приміщенні краще, ніж темні. Для багатьох людей спальня є одночасно місцем для відпочинку, в якій не може не вистачити великого телевізора. Влаштувавши невелике приміщення, варто пам'ятати, що не тільки велика  шафа створює можливість зручного зберігання різних предметів, також хорошої якості тумба RTV може стати додатковим простором для реалізації цієї важливої задачі.

-----
Створено 16.01.2021
Всі статті