Шафа-купе для невеликого приміщення

15.12.2020
Шафа-купе для невеликого приміщення

Може здатися, що велика шафа для маленької квартири не підходить. Навпаки, шафи-купе краще всього підходять для невеликої площі. Вони зручні тим, що глибину можна підбирати самостійно. Якщо в кімнаті є ніша або поглиблення, тоді це ідеальне місце для шафи-купе. Традиційно зовнішній вигляд  виконується за індивідуальним замовленням, а реальні переваги, це комфорт і економічність.

Головне в дизайні невеликих приміщень функціональне використання майже кожного сантиметра вільного простору, де встановимо шафу для одягу або стелаж. Ми будемо вибирати рішення, універсальні і компактні, шафа нехай буде трохи більше, але багатофункціональна, дозволить нам заощадити необхідний простір.

У невеликих квартирах ідеальним рішенням буде виготовлення шафи на ширину всієї стіни, і на повну висоту приміщення, ідеально, якщо двері будуть розсувними. Велика шафа дозволить нам виділити в приміщенні зону для зберігання. Не забудьте про місце на побутову техніку як пилосос, праска і прасувальна дошка, сушарка для білизни. Саме з цими елементами найчастіше у нас проблема.

 Шафа спроектована до самої стелі, дозволить нам заощадити якомога більше місця для зберігання. При виборі шафи зі стандартною висотою 190-200 см, через невеликий проміжок часу,  зверху з'являється купа коробок, що не буде покращувати естетику кімнати. Незважаючи на місткість, шафа-купе не відніме у вас багато дорогоцінних метрів і допоможе зберегти вільний простір.

В принципі, в будь-якому приміщенні, шафа необхідна. Місце для зберігання потрібно в передпокої, спальні, вітальні, а тим більше у ванній кімнаті та кухні. У разі невеликих приміщень, краще всього підійде яскрава обробка шаф. Цікавим рішенням буде, якщо двері шафи, будуть відповідати кольору стін. Тоді меблі зникнуть з поля зору. Отримаємо гладку площину, що також візуально збільшить приміщення.

Ідеальним варіантом, буде виготовлення шафи з дверцями у вигляді дзеркал, вони відбивають світло, в результаті чого приміщення візуально стає більш просторим. Тому в маленьких коридорах і спальнях найчастіше встановлюють саме дзеркальні шафи-купе.

 

 

 

Прочитало : 245 відвідувачів
Хіти
Новинки