Шафа у спальню

20.10.2021
Шафа у спальню

Спальня, ідеальне приміщення для облаштування шафи-купе. Гардероб в спальні повинен  мати досить спокійний візуальний характер. Це кімната, яка повинна створювати атмосферу розслаблення, а надто громіздкий або виразний предмет меблів може відволікати.

Якщо площа зовсім невелика, вибирайте розсувні двері, які при відкритті не займають додаткового місця. Якщо ми хочемо додати декоративний елемент і трохи приховати його розміри, ми можемо вибрати фасад, оздоблений фотошпалерами. Широкоформатні  фотографії  також здатні створити атмосферу всього інтер'єру.

Кутові шафи також є цікавим рішенням, вони добре підходять для дуже маленьких спалень. Кутові шафи, як правило, більш місткі, ніж прямі. У багатьох ситуаціях це рішення, усуває багато дилем розміщення. У наповненні шафи важливо розглянути штанги для вішалок, ящики знизу і відкриті полиці зверху і на рівні очей. Це найоптимальніший і зручний варіант для щоденного використання і зберігання речей.

Однак традиційні шафи, також добре підходять для багатьох приміщень. Таке рішення рекомендується в першу чергу для великих спалень, такі традиційні шафи мають неповторний характер і створюють дуже цікаве  аранжування в спальні.

Дуже популярним рішенням є гардероби з дзеркалами, які ідеально оптично збільшують простір. Стандартна  шафа з дзеркалом, елегантний і практичний предмет меблів, який може стояти не тільки в спальні, але і в холі, вітальні, вбиральні чи навіть у вітальні!

Для невеликих кімнат намагайтеся вибирати світлі меблі. Гардеробні в глибоких темних тонах теж гарні, але вони безумовно краще підходять для спалень з великою площею. Також варто звернути увагу на декоративні елементи шафи, ручки, спосіб обробки, все це вплине на інтер'єр в спальні.

Прочитало : 90 відвідувачів
Хіти
Новинки