Шкіряний диван

02.09.2020
Шкіряний диван

Шкіряний диван є універсальним предметом інтер'єру, він прекрасно вписується у загальний план робочого кабінету, вітальні, передпокоїв.

Для виробництва меблів шкіра використовується вже багато століть. Такі  меблі  можна знайти в стародавньому Римі, це був елітний матеріал, символ розкоші зарезервований лише для небагатьох.  Шкіру  використовували  при виробництві стільців, які легко утримувати в чистоті. В епоху відродження, коли іспанські майстри удосконалили техніку обробки та оздоблення шкіри, почали покривати також інші види меблів, додатково використовувати декоративні елементи, одержувані за допомогою оббивних цвяхів.

У XIX столітті спостерігався бурхливий розвиток техніки обробки і фарбування шкіри, процес став швидшим та дешевшим. Це призвело до того, що меблі з шкіри стали широко доступні також для середнього класу. В даний час фактур і видів цього матеріалу на ринку так багато, що кожен може вибрати меблі для себе, незалежно від того, якому стилю  віддає перевагу і який розмір меблів шукає.

Шкіряні меблі для відпочинку користуються величезною популярністю протягом багатьох років. Шкіряний диван насамперед, універсальний. Його унікальний, стильний зовнішній вигляд чудово підходить майже для будь-якого простору. Шкіра, це натуральний матеріал, який забезпечує високий комфорт.

Шкіряні меблі для відпочинку характерні високою міцністю, диван зі шкіри внесе у вітальню шарм і елегантність. Стане головним предметом вашої вітальні на довгі роки. Шкіряний диван, це нестаріюча класика.

Шкіряний диван ніколи не виходить з моди. Але як вибрати шкіряний диван, який задовольнить усі наші потреби? Тип шкіри, це перший елемент, що визначає вибір диванів. Походження шкіри, використовуваної для виробництва і обробки визначають якість, м'якість і комфорт дивана зі шкіри.

Придивляючись до виробу, обов'язково посидьте на ньому. Якісна оббивка завжди пружинить, і складки швидко розгладжуються. Раз на півроку протирайте виріб спеціальним засобом, але ні в якому разі не використовуйте при цьому побутову хімію.

Прочитало : 619 відвідувачів
Хіти
Новинки