Все буде Україна!

Скандинавський стиль в інтер'єрі

05.05.2020
Скандинавський стиль в інтер'єрі

Як вказує сама назва, скандинавський стиль походить з північної Європи, основні особливості скандинавського підходу до аранжування інтер'єру, це функціональність рішень, простота і використання натуральних матеріалів. Важливо оптичне збільшення житлової площі за рахунок застосування світлої кольорової гами помешкань.

У питанні кольору, крім самого популярного білого, часто використовуються відтінки сірого або бежевого, а також відтінки синього. Важливо, щоб інтер'єри були як можна більш просторими, що досягається також шляхом відмови від штор та занавісок і віконних прикрас.

Аранжування повинні бути, перш за все, практичними, естетичними, зручними. Актуальні акценти на натуральні матеріали, в елементах декору бавовна, льон, вовна, пледи з товстим переплетенням ниток, джуту. Ви не можете пропустити також екологічний підхід до вирішення питання декору вашого будинку. Це важливий аспект стилю, який заснований на природності і рішеннях, сумісних з турботою про довкілля. Завдяки тому, що інтер'єр в скандинавському стилі відрізняється гармонією і свіжістю.

Виберіть  світлі відтінки, слонова кістка, бежевий, світло-коричневий, молочний, вершковий. Відмовтеся від складної фурнітури і громіздких предметів меблів. Меблі повинні  бути простими і мати строгі лінії. Скандинавський стиль міцно спирається на поєднанні різних стилів, наприклад, меблі в стилі вінтаж.

Звичайно, вони  виконують  роль цікавих доповнень, точно об'єднуючи прагматичний і сучасний підхід з традицією. Тому ми часто можемо зустріти у світлій просторій вітальні старовинні стільці або комод. Дуже добре зарекомендували себе в цій стилістиці різні доповнення, наприклад дизайнерська лампа. Функціоналізм, який слідує за способом життя по відношенню до скромності, а також ефект простору, як значення, сутність, яка гарантує велику кількість світла.

Скандинавські інтер'єри, передусім, позачасові. Мають унікальний, доброзичливий шарм і не женуться за все новими тенденціями. Такий підхід, відмінно себе проявить як в будинках з великою площею, так і на невеликому просторі. Це напрямок для тих, хто цінує простоту, екологічні рішення .

Скандинавський стиль підкуповує незмінно вже багато років всіх, хто цінує оригінальні рішення. Дизайн меблів повинен бути без зайвих елементів декору. Для вітальні можна створити меблеву композицію з поєднання фактур скла, металу і дерева.

Прочитало : 846 відвідувачів
Хіти
Новинки