Стиль лофт

27.04.2020
Стиль лофт

Стиль лофт, це архітектурнуй  напрямок в дизайні інтер'єрів. Присутня у ньому строгість матеріалів, але і багато світла, творчості, динаміки. Житловий  або офісний простір створюється шляхом переобладнання горищних приміщень, будівель промзони.

Квартира в стилі лофт має строгий дизайн, такий дизайн інтер'єру робить ставку на відкриті простори, повні яскравих фарб і світла, та обладнання, що відносяться до промислового стиля , зі скла і металу, але також з натуральних матеріалів. Велике значення має також освітлення . У питанні матеріалів чудово підходить також цегла і бетон, тобто сировина, відома з промислового будівництва.

В квартирі лофт важливий простір, тому варто замислитися, які перегородки можна зносити, як розширити дверні отвори. Вдалим  рішенням є відкрита кухня, яка вводить ефект свіжості та сучасності.

Щоб зберегти атмосферу і стиль інтер'єру, ви можете відмовитися від поділу квартири на окремі приміщення. При оформленні лофту, варто виділити лише куточки для роботи, ділових зустрічей та відпочинку. Рішення для корекції характеру лофта як для бізнесу і житла, це еклектичний підхід.

Незвичайні дизайнерські елементи інтер'єру і аксесуари, такі як журнальний столик, зроблений з двигуна автомобіля, заводські сходи  у вітальні, підкреслює сучасність і стиль лофт, а правильно підібрані  до них меблі і деталі в більш традиційному стилі (плетені кошики, горщики з квітами і травами,  лампи в стилі ретро і камін) створюють затишну атмосферу.

Колірне рішення фону в інтер'єрі базується на використанні білого кольору. Всеохоплююча білизна стін, збільшує візуально апартаменти, рекомендуємо ввести кольорові деталі, високі приміщення цегляних стін є доповненням  для яскравих предметів меблів, фотографій і декоративних доповнень, які надають особливий стиль інтер'єру.

Строгість, це головна особливість квартири в стилі лофт. Такий інтер'єр може бути досягнуто шляхом відповідної обробки стін, а також свідоме використання елементів установки до облаштування інтер'єру. У дизайні в стилі лофт виглядає дуже добре природний колір цегли без обробки, також деталі успадковані з минулого життя будівлі, наприклад труби, вентиляція.

Прочитало : 844 відвідувачів
Хіти
Новинки