Стіл для кухні

20.02.2020
Стіл для кухні

Перед покупкою столу ми зіткнемося з дилемою того, який стіл вибрати. Будь то квадратний, прямокутний, овальний або круглий стіл. Ви купуєте його в меблевому магазині або, можливо, в інтернет-магазині. Ті чи інші питання приходять нам в голову, перш ніж ми вирішимо купити меблі.

Стіл прямокутний, вважається кращим через його функціональності. Стіл з прямокутною стільницею займає відносно мало місця, а також може бути переміщений до стіни. Овальні або круглі столи вимагають більше вільного простору, ніж квадратні або прямокутні столи.

Однак овальні або круглі столи мають свої плюси, а саме не мають кутів. Це робить їх більш безпечними, особливо коли у нас вдома маленькі діти. Для невеликої кухні, давайте виберемо прямокутний або квадратний стіл з можливістю розкладання. Це полегшить нам життя особливо в ті дні, коли ми очікуємо друзів.

Раніше дуже популярні були кухонні столи з висувними ящиками. На жаль, такі столи вже рідко зустрічаються. І шкода, тому що вони були функціональними. Такий стіл на додаток до того, що він практичний, безумовно, буде добре поєднуватися з сільським стилем.

Перед покупкою столу, якщо у нас є можливість, давайте перевіримо, чи легко розкладається стіл. Висота стандартних столів становить близько 70-75 см, а барні столи - від 110 до 120 см. Звичайно, стільці ми купуємо або в комплекті, або купуємо їх пізніше, коли у нас вже є обраний стіл.

Дизайн обіднього столу буде залежати від стилю кухні в цілому. Моделі з натуральної деревини та каменю підійдуть для будь-якого інтер'єру. Скло також можна застосовувати в будь-яких стилях, починаючи з хай-тека і закінчуючи класикою. А ось пластикові та металеві поверхні будуть мати гарний вигляд в сучасних дизайнерських проектах.

Прочитало : 443 відвідувачів
Хіти
Новинки