Вибираємо ідеальний диван

02.03.2020
Вибираємо ідеальний диван

Найважливіший предмет меблів у вітальні, це диван. Він повинен відповідати вищим стандартам, бути красивим і зручним. Повинен довго зберігати ідеальну форму, не бруднитися, каркас дивана повинен бути міцним. Як відомо, це покупка на роки, тому варто добре подумати, вибираючи цей предмет меблів. На що звернути увагу?

Для невеликих кімнат краще меблі з розкладним механізмом, в корпусі завжди є місткий ящи для постілі. Ідеальний предмет меблів для вітальні, повинен нам гарантувати задоволення під час сидіння і використання в якості ліжка після напруженого дня.

Якщо вітальня виконана в класичному стилі, то колір оббивки підбирають нейтральний: світло-сірий, бежевий, слонової кістки, кремовий, кава з молоком. Візерунок найчастіше відсутній, а привертають увагу  диванні подушки. Знімні чохли подушки, значно покращать, і полегшать використання.

Сучасні та розкішні дивани, виконуються з дивовижною точністю і увагою до комфорту користувача, дизайнери враховують різні смаки і потреби клієнтів. Дивани розроблені з використанням різних матеріалів, починаючи від їх кольору, фактури, стилю. Завдяки цьому, дають великі можливості дизайну, як в мінімалістських інтер'єрах сучасних, так і традиційних.

Існують моделі диванів, форма яких проста, без вишукувань, але привертає увагу незвичайна, м'яка фактура оббивки або тонкий орнамент. Цікавий диван для вітальні, напівкругла модель. Поставте його перед домашнім кінотеатром, і всім глядачам буде забезпечений комфортний перегляд. Напівкруглий диван можна використовувати для зонування простору, відділяти приміщення для прийому гостей від їдальні або вітальні.

Прочитало : 215 відвідувачів
Хіти
Новинки