Вибираємо диван в дитячу кімнату

Вибираємо диван в дитячу кімнату

Зручне ліжко, це основа для правильного розвитку дитини, але ми не повинні забувати, що цей предмет меблів, повинен бути повністю функціональний, тому варто розглянути диван.

В розкладеному вигляді дитячий диван досягає двох метрів, як повноцінне ліжко. До того ж дуже зручно використовувати ящик для зберігання всередині дивана. Туди на день можна складати постільні приналежності і складати диван до сидячого положення. Варто звернути увагу на кутові дивани, завдяки яким ми можемо максимально використовувати простір в дитячій кімнаті.

Перше, на що варто звернути увагу, це якість матеріалів. В даний час на ринку доступні  матеріали у всіх можливих кольорах. Однак, дуже важливо звертати увагу на стійкість матеріалу. Найкращі тканини, які мають стійкість до стирання більше 40 000 циклів по тесту Мартиндейла. Всі вони просто зобов'язані бути екологічно чистими.

Завдяки цьому диван довгий час зберігає гарний зовнішній вигляд. Більше того, такі матеріали можна легко чистити, що при винахідливості дітей має величезне значення. Також варто пам'ятати про те, що інтереси у дитини змінні, сьогодні подобається  візерунок метелика або хмаринки, а через рік вже не зможе поглянути на такий предмет меблів, бо це занадто дитячі візерунки. Врятувати нас може вибір обивочного матеріалу, без барвистих візерунків або з мотивів казок.

Друга річ, яка, в принципі, найважливіша, якщо мова йде про комфорт сну і використання дивана, це наповнювач. Кращим рішенням буде пружинний блок і ламелі. Ці наповнювачі мають ортопедичні властивості. Диван з пружним наповнювачем буде служити дитині набагато довше і забезпечить комфортний сон.

Дитячі меблі повинні  складатися з якісних та натуральних деталей. Всі матеріали повинні бути екологічно чисті, гіпоалергенні і безпечні для здоров'я. Каркас, в кращому випадку, повинен бути виготовлений з натуральної деревини, приміром бука або дуба. Трохи більш дешевим варіантом є сосна і береза.

 

 

-----
Створено 26.10.2020
Всі статті

Вітальня Тера - найкращий вибір для шанувальників класичних меблів

Вітальня Тера - найкращий вибір для шанувальників класичних меблів

Вибираючи меблі в вітальню, в першу чергу, ми керуємося естетикою меблів. Однак те, що стінка нам подобається і підходить до стилю і колірної гами пристрою інтер'єру, це тільки половина успіху. Дуже важливо також, щоб меблі відповідали нашим вимогам з точки зору функціональності. Меблеві стінки відносяться до зручних багатофункціональних  корпусних меблів. Сюди можна скласти практично всі речі, які є в будинку. Зазвичай така стінка займає досить багато місця і розміщується вздовж однієї  стіни в певному порядку. Цей варіант відмінно підходить для великих приміщень. Пропонуємо вашій увазі вітальню Терра фабрики Скай, виріб високої якості, справжній  бестселлер, складається з 16 елементів. Вітальня Терра створить стильний інтер'єр у вашому домі.

16.07.2021