Вибираємо диван

27.09.2020
Вибираємо диван

Щоб підібрати диван до інтер'єру слід враховувати призначення використання дивана, а також додаткові функції, які ці меблі повинні виконувати. У вітальні, як правило, більше місця, і ми можемо собі дозволити більше меблів або цілі композиції або набори модульних меблів.

 У номерах типу кабінет або дитяча, у нас немає стільки місця. У цих випадках переважають компактні дивани. Функція розкладання має найбільш важливе значення. Популярні також крісла-ліжка. При виборі дивана важливу роль відіграють розміри приміщення, оформлення вікон, розташування входу в приміщення. Для багатьох людей велике значення має,  розташування телевізора.

Ще одним питанням, є очікування з приводу самого дивана. Це залежить від способу життя і потреб і розміру квартири або будинку. Важлива також очікувана ширина поверхні для сну. Вашій увазі будуть надані дивани, де ширина поверхні сну становить від 80 см для однієї людини до 160 см. Найчастіше ми вибираємо розкладні дивани, але одночасно, щоб їх функція не зіпсувала зовнішній вигляд дивана, щоб диван володів контейнером для постільних речей. Однак поєднання цих функцій разом з очікуваним дизайном дуже складний і часто взаємно виключає одне одного.

 Для дитячої кімнати рекомендують дивани з цільним матрацом. Так, щоб в розкладеному вигляді на поверхні для сну не було ніяких розділень і з'єднань. У цьому випадку найчастіше є також можливість вибору типу, жорсткості матраца. Незалежно від наших потреб поверхня для сну повинна мати єдині параметри.

Колір диванів вибираємо, враховуючи власні уподобання сформовані під впливом навколишнього середовища і досвіду. Все більшу роль відіграє актуальний стиль і мода, але не забуваємо про практику. З іншого боку, видно, все більшу сміливість і самостійність при виборі кольору, наприклад, відтінки червоного кольору, гірчичні або тканини з чіткими візерунками.

Фактура матеріалу, що покриває дивани найчастіше є компромісом між тим, що нам подобається, і стороною практичної. Тканина з великим переплетенням ниток менш практична через менший опір забруднень. Більшу стійкість мають тканини з дрібним і щільним переплетенням ниток. Тканини з більшою щільністю, найчастіше теж більш довговічні. Колір і фактура тканин, це питання естетики.

 

Прочитало : 309 відвідувачів
Хіти
Новинки