loader

Вибираємо дзеркало для вітальні

Вибираємо дзеркало для вітальні

В інтер'єрі вашої вітальні немає дзеркала? Обов'язково це треба змінити! Сучасне дзеркало в салоні збільшить приміщення  візуально і, одночасно, зі смаком прикрасить  інтер'єр. Яку модель варто вибрати і де розмістити дзеркало?

В даний час дзеркала є необхідним елементом оснащення практично будь-якого інтер'єру. Така зміна сприйняття, пов'язана з безліччю експлуатаційних характеристик і декоративних дзеркал, які дизайнери інтер'єру відкривали крок за кроком.

Дзеркала дозволяють побачити своє відображення. Це їх основна, але не єдина функція. За допомогою дзеркал можна також: прикрасити і візуально збільшити інтер'єр, візуально виправити пропорції приміщення, цікаво оживити інтер'єр.

У пошуках ідеального дзеркала, керуйтеся власним смаком і дизайном приміщення. Серед пропонованих виробниками дзеркал на стіну для салону, ви знайдете моделі, що відрізняються між собою не тільки формою, але й зовнішнім виглядом рами. Дзеркала з гострими кутами підходять до сучасного аранжування, дзеркала з закругленими краями добре поєднуються з класикою.

Дзеркала можуть стати справжнім витвором мистецтва, досить купити кілька дзеркал різного розміру і розташувати їх у безпосередній близькості на різних висотах так, щоб вони створювали єдине ціле. Такий фокус додасть приміщенню глибини. Єдине, про що потрібно пам'ятати, це те, щоб дзеркала відповідали один одному за стилем. Якщо ми вибираємо дзеркала без рам, зупинимося на цьому. Якщо вам подобаються  красиві рами, постарайтеся, щоб вони були в одному кольорі і в подібній естетиці.

Неперевершеною перевагою дзеркал є той факт, що з їх допомогою  можна "збільшити простір". Дзеркала дуже великих розмірів надають інтер'єру ілюзію додаткових квадратних метрів. Ця ідея підходить для використання на невеликих просторах. Подібний ефект ми можемо отримати поставивши в спальні велику шафу з дзеркалами.

 

17.06.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Диван модульний

Як облаштувати дитячу кімнату?

Як вибрати офісне крісло