Вибираємо килим у вітальню

16.05.2020
Вибираємо килим у вітальню

Правильно підібраний килим може ідеально доповнити інтер'єр приміщення, або повністю змінити його характер. Якщо ми хочемо візуально збільшити інтер'єр, варто вибрати килим у вітальню в світлих тонах. Темні відтінки хоча і створюють теплу ауру в приміщенні, але не підійдуть для невеликих салонів. Розмір килима залежить як від метражу, так і стилю інтер'єру.

Якщо ваша вітальня у відтінках білого, бежевого або сірого кольору, і ви не хочете жодним чином порушувати домовленості, виберіть килим, який її доповнить. Найкраще підійде килим, що підходить за кольором до підлоги і меблів, однак, щоб уникнути одноманітності, виберіть модель з цікавою, виразною фактурою.

Якщо ви хочете значним чином оживити інтер'єр, вибирайте килим в інтенсивному кольорі, однотонний або багатобарвний, з цікавим дизайном або абстрактним розміщенням квітів. Форма килима для вітальні повинна бути підібрана до стилю інтер'єру. Найпопулярніші килими, прямокутні і круглі, квадратні і овальні. Варто пам'ятати про те, що круглі і овальні килими візуально пом'якшують лінії в інтер'єрі, а прямокутні і квадратні надають приміщенням більш яскравий характер. Килим з малюнком привертає багато уваги, якщо ви вибираєте килим з малюнком, то варто врахувати, що він краще підходить для просторої вітальні.

Килими відрізняються між собою типом волокон і методом виготовлення, а саме від цього залежить їх довговічність. При виборі матеріалу, з якого виготовлений килим, краще просто керуватися власним смаком, хоча є деякі рекомендації, які можуть нам допомогти.

Килими у вітальні і їдальні повинні бути хорошої якості, стійкими  до плям, простими  у догляді. У спальні килим повинен бути пухнастий і м'який, дарувати відчуття комфорту і тепла. Хорошим варіантом є килими з довгим ворсом. Для дитячої кімнати, килим повинен бути яскравий, барвистий і теплий, тому що діти найчастіше грають саме на підлозі. Для передпокою вибираємо килим стійкий до стирання, з невисоким ворсом і щільним плетінням. Колір виробу краще вибирати в темних відтінках, на яких не буде помітний  бруд.

Прочитало : 530 відвідувачів
Хіти
Новинки