Вибираємо комод для вітальні

30.09.2020
Вибираємо комод для вітальні

Комод, безумовно, повинен знайти місце в кожному салоні. Сучасні моделі не мають зайвих прикрас, але вони дуже практичні. Є багато ємних висувних ящиків, а їх кольори і розміри ви легко можете підібрати для вашого інтер'єру.

Вибір комодів в різних стилях, надзвичайно широкий. Моделі з  масиву дерева найбільш довговічні й надійні. Вони надають інтер'єру  атмосферу розкоші і елітарності. Найчастіше для виготовлення комода використовують вільху, дуб, сосну, горіх. Комоди з дерева стоять на порядок вище виробів масового виробництва, але якість, довговічність і зовнішній вигляд повністю заслуговують своєї ціни. Більш доступний за ціною матеріал МДФ і ДСП за зовнішнім виглядом нагадує натуральне дерево, але поступається йому по довговічності.

Завжди хорошим вибором буде комод універсальний, який завдяки нейтральним кольорам і простій формі буде підходити до будь-якого інтер'єру. В комоді зі скляними дверцятами зручно зберігати посуд і  сувеніри. Така модель буде ефектно виглядати у вітальні і може повністю замінити сервант.

Незалежно від стилю, сучасні комоди поєднують в собі практичність і функціональність. Завдяки сучасним рішенням, таким як світлодіодне підсвічування усередині комода, їх використання зручне. На жаль, дуже часто виявляється, що стиль мінімалізм не обов'язково підходить для вашого інтер'єру, особливо для великих приміщень. Відмінним джерелом натхнення можуть бути аранжування з минулого. Класичний стиль ретро або еклектичний засновані на дерев'яні  меблі в натуральних тонах, які відмінно утеплюють будь-яке приміщення.

Вибираючи комод для вітальні, необхідно в першу чергу звернути увагу на його якість і функціональність. Використання хороших матеріалів і ретельне виконання буде гарантією багаторічного використання. Також варто задуматися заздалегідь, що будемо зберігати в ньому і скільки місця буде потрібно. Тому важливо буде кількість і обсяг  ящиків в комоді.  Стиль і колір комода, так і його розмір буде залежати від конкретного приміщення.

 

Прочитало : 765 відвідувачів
Хіти
Новинки