Вибираємо комод

20.03.2020
Вибираємо комод

Комод дуже практичний предмет меблів, який підійде в кожен будинок. Раніше він служив для зберігання, в даний час відіграє  також  роль прикраси. Доступні на ринку комоди для спальні з точки зору дизайну належать до різних стилів. Без проблем кожен знайде модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр.

Комоди в спальню з висувними ящиками найчастіше використовуються для зберігання білизни. Невеликих розмірів комод може виконувати функцію тумбочки. Якщо вам потрібно багато місця для зберігання, інвестуйте в кілька модулів з тієї ж серії. Ви можете урізноманітнити їх за величиною, аби композиція не була одноманітною. Сучасний комод для спальні, це дуже стильне обладнання.

Популярні комоди з висувними ящиками, виконаними з дерева або МДФ збереглися в природному фарбуванні  і з лакованими фасадами на високий глянець.

Якщо в комоді з ящиками планується укласти більш важкі предмети, виберіть модель з напрямними, з більшою вантажопідйомністю. Всі ящики комода в закритому положенні повинні максимально щільно стикатися один з одним і прилягати до корпусу. Крім того, вони повинні щільно примикати до задньої стінки і спиратися на спеціальну планку, так знімається частина навантаження з бічних напрямних.

Якщо комод буде встановлено впритул до стіни, то його габарити можуть бути будь-якими. Якщо ж модель буде знаходитися поряд з іншими меблями або стояти в кутку, то необхідно виміряти вільний простір. Слід враховувати наявність плінтуса, він не дозволить поставити модель впритул до стіни, висунення ящиків і розмах двері комода, потребує  додаткового вільного місця.

Комод на ніжках стане привабливим доповненням для сучасних інтер'єрів. Білий комод у свою чергу, це обов'язковий предмет меблів для скандинавської спальні або дитячої кімнати. Існує безліч комодів, що вирізняються стилем, якістю і матеріалом, з яких вони виготовлені. Величезною популярністю користуються знову комоди дерев'яні. Тепле, ніжне дерево дає величезні можливості дизайну.

Прочитало : 324 відвідувачів
Хіти
Новинки