Все буде Україна!

Вибираємо кутовий диван

20.11.2022
Вибираємо кутовий диван

Кутовий диван, чудова ідея для облаштування місця для відпочинку у невеликих та вузьких приміщеннях. Кутові дивани також чудово виглядають у великих, просторих вітальнях. Також їх можна встановлювати у передпокоях, спальнях для дітей та дорослих, на кухні.

Подумайте, скільки людей регулярно користуватиметься кутовим  диваном. Для сімей з трьох та чотирьох осіб ми рекомендуємо придбати меблі трохи меншого розміру. Для любителів вечірок, зустрічей із друзями, а також для великих сімей вдалим вибором стануть розкладні кутові дивани, що дають при необхідності додаткове спальне місце. Кути середнього розміру підходять для квартир із меншою кількістю мешканців.

Ще одним важливим питанням є основна функція меблів для вітальні. Якщо ви використовуєте його тільки для того, щоб сидіти перед телевізором, можете звернути увагу на такі зручності, як регульовані підголівники або висувні спинки.

Дизайн та тканина оббивки кутового дивана повинні поєднуватися з оздобленням  приміщення, в якому він буде встановлений. Або принаймні не створювати неприємного розмаїття. Найкраще, якщо оббивка легко чиститься, це особливо важливо для людей з дітьми та домашніми тваринами. Також добре подбати про те, щоб тканина не вимагала щоденного, ретельного догляду, що значно збільшує кількість клопоту по дому.

Вибір кутового дивана з погляду стилю, це питання двох факторів: смаку та дизайну інтер'єру. Важливо, щоб він поєднувався з іншими меблями та подобався вам. Кутовий диван у класичному стилі зручний, затишний та стриманий.

Розміщення кута має важливе значення у невеликій вітальні.  Враховуйте розміщення дверей, вікон та телевізора. Якщо ви розміщуєте куточок у центрі вітальні, стежте, щоб спинка була обтягнута тканиною. Це означає, що задня частина оброблена тим же матеріалом, що весь кут.

 

 

Прочитало : 5 відвідувачів
Хіти
Новинки