Вибираємо ліжко для дитини

01.03.2021
Вибираємо ліжко для дитини

При купівлі дитячих меблів потрібно враховувати декілька різних факторів. Головне, щоб цей предмет меблів був безпечним і комфортним для дитини. Наприклад, меблі для дітей повинні  бути без гострих кутів і абсолютно не повинні містити ніяких речовин, які можуть бути шкідливими для здоров'я дитини.

Якщо  в будинку є більше місця, ліжко завжди є кращим вибором. Забезпечує безумовно, найбільший комфорт сну, так як матрац підбираємо спеціально для задоволення потреб дитини. А у випадку, коли місця у нас не багато, можна вибрати  диван з функцією сну. В даний час виробники приділяють також велику увагу тому, щоб меблі з функцією сну забезпечували належний комфорт.

Важливо, щоб використовувані фарби і клеї були не токсичними. Також потрібно переконатися, що предмет меблів стійкий і якісно зроблений, краще з цільного дерева. У свою чергу, купуючи матрац, потрібно звернути увагу, з якого матеріалу він виготовлений.  Для дітей ідеальним варіантом є матраци зі знімним чохлом , придатні для прання. Це допомагає у збереженні свіжості і чистоти, особливо в кімнатах маленьких дітей.

Великою популярністю користуються в даний час матраци з піни, тому що відмінно пристосовуються до форми тіла , добре підібраний матрац забезпечує правильне положення тіла, а в результаті потрібний комфорт сну. Необхідно пам'ятати, що матрац не повинен бути ні занадто твердим, ні занадто м'яким. В обох випадках несприятливо позначиться на сон дитини.

На ринку є також ліжка, які  ростуть разом з дитиною. Вони дозволяють оптимально використовувати простір в кімнаті, ключем цього рішення є можливість подовження рами ліжка. Завдяки цьому, буквально воно росте разом з вашою дитиною. Це дуже зручне рішення, тому що нам не потрібно турбуватися про те, що ліжко треба купити нове, досить налаштувати раму під  ріст дитини.

Двоярусні ліжка для старших дітей дозволяють заощадити простір у кімнаті. Такі ліжка рекомендуються, принаймні, для дітей у віці 6-7 років, які, наприклад, не встають вже в нічний час.

Прочитало : 195 відвідувачів
Хіти
Новинки