Все буде Україна!

Вибираємо ліжко для спальні

08.05.2022
Вибираємо ліжко для спальні

Ліжко у спальні відіграє дуже важливу роль, так як це місце релаксації та повсякденного відпочинку. Головне, з чим ми повинні визначитися перед тим, як розпочати пошук ліжка, це його розмір. Для цього слід виміряти спальню, щоб визначити місце, яке ми повинні організувати для нашого спального місця.

Каркаси ліжок підходять для матраців шириною 80/90 см, 120, 140, 160, 180 і навіть 200 см.

Багато виробників ліжок відповідає потребам своїх клієнтів і пропонує можливість виготовлення меблів на замовлення. Однак, обравши стандартний розмір ліжка, нам буде простіше підібрати правильний каркас та матрац. Зверніть увагу,що розміри 80/90, 120, 140 см і т. д. відповідають розміру матраца. До цього розміру додається ширина каркаса ліжка, які можуть відрізнятися залежно від моделі.

В даний час пропозиція ліжок в меблевих магазинах настільки різноманітна, що кожен обов'язково знайде для себе потрібну модель.Ми можемо вибрати ліжка із цільного дерева або металеві ліжка в індустріальному стилі. Проте вже кілька років великою популярністю користуються м'які ліжка, оббиті повністю тканиною або шкірою.

Чому? Тому що, на відміну від дерев'яних ліжок, ми впливаємо на вибір оббивки, текстури та кольору, що дозволить нам створити індивідуальне ліжко, що ідеально підходить для нашої спальні. Дерев'яні ліжка чудово впишуться у традиційні спальні завдяки своїй простій конструкції. Це вічний предмет меблів, який ніколи не вийде із моди.

Дерев'яні ліжка найчастіше виготовляють із сосни, ялини, дуба, вільхи чи бука. Їх легко чистити, з них можна швидко видалити пил,тому є ідеальним рішенням для алергіків. М'які ліжка люблять домінувати в кімнаті. Варто вибрати модель, яка буде зручною, і в той же час декоративна завдяки ефектному узголів'ю. Деякі моделі мають універсальний, простий дизайн, що підходить як до класичного, так і до сучасного інтер'єру, але є і ліжка у королівському стилі з глибоко стьобаним узголів'ям, багато декоровані, які ідеально підійдуть для гламурних обстановок.

Прочитало : 29 відвідувачів
Хіти
Новинки