Вибираємо модульний кутовий диван

17.05.2023
Вибираємо модульний кутовий диван

Як випливає з назви, модульний куточок складається з декількох модулів, що стоять поруч. В деякіх  виробах ці елементи можуть бути міцно з'єднані один з одним, наприклад, за допомогою металевих штифтів.

У чому переваги модульних меблів? Насамперед абсолютна універсальність. Модулі дозволяють проектувати меблі з урахуванням заданого інтер'єру та таким чином елегантно оформляти його простір. При виборі кутового дивана, що розкладається у ліжко, необхідно звернути увагу на ідентичність технологій виготовлення обох елементів. У виробах для сну, сидіння та спинка повинні бути пружинними.

 Щоб мати можливість повноцінно обслуговувати модульні меблі,  їх необхідно правильно підігнати під розмір приміщення. Де б вони не з'являлися, вони приносять винятковий комфорт та розкішний дизайн. Будь-який кутовий диван у своїй конструкції містить опорну раму, каркас, механізм трансформації, м'які сидіння та спинку, кріпильні елементи та декоративну фурнітуру. Для виготовлення рами, каркасу, спинок та підлокітників в основному використовуються МДФ, ДСП.

Відмінною рисою кутових диванів є функція сну, яка перетворює предмет меблів на повноцінне зручне ліжко. Зрозуміло, спальну функцію доповнює зручний контейнер для постільних речей, а в деяких моделях навіть два таких контейнери. Меблі даної категорії забезпечують не тільки комфортний відпочинок, а й додаткове місце для зберігання, постільної білизни та іншого текстилю, яким часто важко знайти місце вдома.

Матеріал, з якого виготовлені меблі, дуже впливає на зручність її використання та довговічність. Лідером ринку є меблі з гідрофобної тканини. Якщо ви хочете підкреслити характер інтер'єру, на центральне місце у вітальні вдало можна поставити елегантний кутовий диван. Це буде чудовим рішенням, якщо ви хочете, щоб предмет меблів став прикрасою інтер'єру.

 

Прочитало : 16 відвідувачів
Хіти
Новинки