loader

Вибираємо стільницю для кухні

Вибираємо стільницю для кухні

Сучасні тенденції в дизайні кухні коливаються між вічною класикою і сучасним мінімалізмом. Кухні все частіше відкриті для вітальні, будучи продовженням характеру іншої частини приміщення. У той час як вибір фасадів кухонних шаф продиктований  індивідуальним смаком, стільниця повинна відповідати більш практичним функціям, так як більш схильна до руйнування.

Колір стільниці повинен гармоніювати з іншими елементами інтер'єру кухні, зокрема, меблями, і якщо наша кухня відкрита для вітальні, варто враховувати її дизайн. Колір стільниці багато в чому залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Стільниця вважається ключовим декоративним елементом, тому багато людей вибирає меблі, арматуру та аксесуари під колір і стиль стільниці.

Любителям приготування їжі, безумовно, стане в нагоді поверхня для роботи, яка є міцною, стійкою до механічних пошкоджень,  подряпин і чистячих засобів. Людям, які проводять на кухні дуже мало часу, підходить стільниця, яка добре виглядає і зберігає свої властивості і естетичні якості протягом тривалого часу.

Стійкими до різних агресивних впливів будуть стільниці, зроблені з каменю та конгломерату.  Граніт, відмінно підходить для кухонь сучасних і класичних, де важлива елегантність і висока якість. Забарвлення граніту різноманітні, як правило, найпоширенішими кольорами є червоний, зелений і чорний.

Стільниці дерев'яні, привабливі за зовнішнім виглядом. На жаль, вимагають обережності під час використання, тому що на відміну від кам'яних стільниць, погано переносять надмірний контакт з водою і високими температурами. Інший варіант, дешевше і дає більше колірних варіантів, це стільниці з ламінованої плити.

Відносно рідкісним варіантом є використання керамічної плитки, однак, такі стільниці дуже міцні, стійкі до високих температур, стирання, ударів і хімічних засобів. Стільниці металеві відмінно поєднуються з металевим обладнанням. Метал стійкий до води і корозії. Метал візуально збільшить кухню, діючи як дзеркало. Підійде для кухні в промисловому та сучасному стилі.

01.06.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Диван модульний

Як облаштувати дитячу кімнату?

Вибираємо дзеркало для вітальні