loader

Як облаштувати дитячу кімнату?

Як облаштувати дитячу кімнату?

Інтер'єр дитячої кімнати, це справжній виклик. Це місце відпочинку, навчання та розваг. Меблі повинні  відповідним чином збалансувати всі ці елементи в залежності від віку і відповідати потребам дитини. Важливо також відповідність кольорової гами і різних компонентів для дошкільника або підлітка. На що звернути увагу при оформленні дитячої кімнати?

Підбір меблів

Правильно підібрані меблі в дитячій кімнаті мають велике значення. Обов'язково потрібно враховувати вік дитини. Меблі для дитини повинні забезпечувати насамперед безпеку. Конструкції повинні бути надійні та міцні. Меблі повинні повністю відповідати росту і параметрам дитини. У дитячій кімнаті потрібно знайти місце і для сну, і для занять, і для рухливих ігор. Красота, функціональність, якість і безпека, основні критерії при виборі меблів в дитячу кімнату.

 Маленькі шафи і комоди допомагають дітям вчитися самостійності, однак, являють собою тимчасове рішення. Щоб заощадити місце, замість громіздких шаф, дизайнери застосовують модульні системи зберігання. Їх простіше змінювати, оновлювати, переставляти. Ще один варіант, двоярусні системи: зверху, спальне місце, внизу, робочий стіл .

 Варто задуматися на столиком і стільцем з урахуванням росту дитини. При виборі повнорозмірних конструкцій добре придбати  для дитячої кімнати стелаж для книг, який вміщує також ящики або коробки з іграшками, а також м'які іграшки. Також шафу або комод для одягу. Меблі в будь-якому випадку повинні легко піддаватися чищенню і не викликати алергії.  Розставити меблі у вузькій кімнаті можна по периметру. Хоча цей спосіб і вважається застарілим, він звільняє місце в центрі для ігор.

22.06.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Диван модульний

Вибираємо дзеркало для вітальні

Як вибрати офісне крісло